Sobota w TFH Koncept pod znakiem Benas BAR i Jagi Hupało

Dwa zdjęcia przedstawiające ekstrawaganckie stroje

Już w najbliższą sobotę, 22 września odbędzie się premiera kolekcji artysty i projektanta Benas BAR, z udziałem Jagi Hupało. Myślicie, że to będzie zwyczajna premiera kolekcji? Nic z tych rzeczy!

Będzie to niecodzienny performance, w którym projektant wejdzie w interakcję z przestrzenią miejską. W różnych częściach Warszawy pojawią się modele w kreacjach Benas BAR, których fryzury będą tworzone przez stylistów Jagi Hupało. Cały proces przygotowań będzie nagrywany telefonami komórkowymi i emitowany na żywo w TFH Koncept. Dzięki temu zaproszeni goście będą mieli podgląd na przebieg zdarzeń. Wszyscy modele przemieszczą się na Szpitalną, gdzie nastąpi prezentacja kolekcji.

Benas1 Sobota w TFH Koncept pod znakiem Benas BAR i Jagi Hupało

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Po prezentacji odbędzie się spotkanie z artystami oraz coctail party. Wpadajcie do TFH Koncept w godzinach 18:00-22:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2086792674968495/

BENAS BAR – artysta sztuk wizualnych pochodzący z Litwy i tworzący w Londynie. Jego prace cechuje silny przekaz i moc do robienia rzeczy niemożliwych, inspiruje się nocnym życiem miasta i jego mroczną stroną, jest zakochany w czerni. Swoje projekty prezentował już m.in.: na Paris Fashion Week, czy w międzynarodowych magazynach, takich jak VOGUE, czy NOCTIS. w ramach stowarzyszenia “AVANT-GARDE” współpracował z wieloma artystami, chociażby z Lily Gatins.

JAGA HUPAŁO – hair performer, kreatorka wizerunku indywidualnego, scenicznego i artystycznego. Pierwsza kobieta, która zmieniła oblicze polskiego fryzjerstwa, podnosząc je do rangi sztuki. Laureatka medalu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz tytułów takich jak „Designer of the Year” i „Personality of the Year” od Intercoiffure Paris. Jej twórczość była prezentowana między innymi w Barbican Centre w Londynie, Berlin Fashion Film Festival i autorskichn pokazów w Nowym Jorku, Paryżu i Warszawie oraz w topowych magazynach, takich jak Vogue Italia, Vogue Polska, Harper’s Bazaar, ELLE, L’Officiel. Od 2000 roku prowadzi własną Pracownię i Akademię w Warszawie, wielokrotnie docenianą i nagradzaną zarówno na rodzimym rynku jak i za granicą.

Benas5 Sobota w TFH Koncept pod znakiem Benas BAR i Jagi Hupało Benas2 Sobota w TFH Koncept pod znakiem Benas BAR i Jagi Hupało Jaga Hupało Sobota w TFH Koncept pod znakiem Benas BAR i Jagi Hupało Benas7 Sobota w TFH Koncept pod znakiem Benas BAR i Jagi Hupało

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News