Sobota: Vitalic zagra w Progresji, after na Smolnej! ?

Grafika przedstawiająca dwa profile kobiet z tęczą wychodzącą z ust

Aura za oknem co prawda niekoniecznie dopisuje, ale nie przeszkodzi to nam w tym, by nadchodzący weekend był wyjątkowy!

Vitalic – producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna działalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od Stamina, La Rock 01 czy Second Lives można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka Voyager Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie. Tym razem padło na halę Progresja przy organizacji klubu Smolna.

Link do eventu: https://www.facebook.com/events/1382305968561961

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na tym nie koniec! Po koncercie Vitalica w Progresji, koniecznie wpadajcie do klubu Smolna na After po Vitalicu, gdzie na obu salach wystąpią nasi lokalni zawodnicy, między innymi: Angelo Mike, Truant, Concept Of Thrill, Seltron 400, Anja Kraft, Deas. Pełny line-up znajdziecie TUTAJ.

Plakat promujący koncert Vitalica Plakat promujący after po Vitalicu na Smolnej

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News