Snoop Dogg za 50 tysięcy dolarów rocznie zatrudnił osobę do skręcania blantów

Czarnoskóry mężczyzna w czarnej kurtce

Słynny palacz marihuany postanowił zatrudnić osobę, która będzie za niego skręcała blanty, bo on, jak stwierdził – nie ma na to czasu.

Snoop Dogg został zaproszony ostatnio do programu Howard Stern Show, gdzie w towarzystwie Setha Rogena (kanadyjsko-amerykańskiego aktora komediowego, reżysera i producenta filmowego) opowiadał o mężczyźnie, którego zatrudnił do skręcania blantów.

Rogen przyznał, że miał przyjemność poznać tego nietypowego pracownika, dodając, że faktycznie mężczyzna posiada niesamowity talent i pojawia się z blantem w ręku wtedy, gdy jest on potrzebny.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Snoop dodał: Czas. Czas jest kluczową kwestią i jest w tym zajebisty. To jego praca, jego zawód. Gdy ktoś go pyta: co robisz?, może powiedzieć: profesjonalnie skręcam blanty. Raper przyznał, że jeśli ktoś jest faktycznie świetny w czymś, w czym on sam potrzebuje wyręczenia, to dlaczego miałby takiego kogoś nie zatrudnić?

Prowadzący zapytał o to, ile na takim stanowisku można zarobić. Snoop odpowiedział, że w okolicach 40-50 tysięcy dolarów rocznie. Dodatkowymi grantami jest darmowe zioło, czy opłacanie wszystkich zobowiązań oraz czasami darmowe rzeczy, typu ubrania, które Snoop dostaje od marek odzieżowych.

No cóż, jak widać, praca marzeń istnieje. Czy ktoś może chce razem z nami podesłać swoje CV do Snoopa?

Czytaj również: Dlaczego po marihuanie dopada nas paranoja?
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News