Smolna x RBMA: impreza, której nie możecie przegapić

Plakat zapowiadający wydarzenie SMOLNA x RMBA

Warszawski klub Smolna przy współpracy z Red Bull oraz Red Bull Music Academy szykuje na najbliższą sobotę wydarzenie, które na długo zapadnie w Waszej pamięci i którego nie możecie pominąć!

Już 20 maja 2017 w klubie Smolna odbędzie się specjalny showcase Studio Barnhus z Axelem Bomanem oraz Pedrodollarem w roli głównej.

Sztokholmskie Studio Barnhus, założone i prowadzone przez czarodziejskie trio: Axel Boman/Kornel Kovacs/Petter Nordqvist, to jedno z ciekawszych i bardziej charakterystycznych zjawisk muzyczno-wydawniczych ostatnich lat, charakteryzujące się świeżym i pełnym specyficznego poczucia humoru podejściem do współczesnej muzyki tanecznej.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Goście Smolnej – Axel Boman i Pedrodollar – niezbyt łatwo poddają się procesowi szufladkowania, ale o ich brzmieniu mówi się niekiedy, że soczyste, że wieloowocowe, a także w piankowej, łaskotliwej konsystencji. Padają również słowa takie, jak „house”. Wiele z tych opinii ma co nieco wspólnego z rzeczywistością, choć trudno w ten sposób ostatecznie wyczerpać temat. Wspólnie z nimi morskie opowieści snuć będą: jeden z krajowych reprezentantów wytwórni SLG, Kovvalsky i Eltron John.

W letnim ogrodzie klubu – Patio – które już teraz staje się w pełni autonomicznym, wciągającym bez reszty tworem, wystąpi mocna reprezentacja coraz bardziej rozrabiającej na paryskiej scenie wytwórni Dirtytrax Records – Timal i Art II.

Start imprezy o 23:30, a więcej informacji znajdziecie bezpośrednio TUTAJ. Do zobaczenia w sobotę!

Plakat zapowiadający wydarzenie SMOLNA x RMBA

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News