Smolna Koncertowa: szykujcie się na Polę Rise!

Dziewczyna z ropuszczonymi włosami

Stołeczny klub Smolna startuje z nową serią koncertów na żywo. Cykl zainauguruje występ Poli Rise, artystki, która zadebiutowała w 2014 roku kawałkiem „Did you Sleep last Night”, który został doceniony także w USA.

Od oficjalnego otwarcia Smolnej minęło prawie 5 miesięcy. Klub jest już znany z dziesiątek imprez, którym towarzyszyły występy wielu headlinerów. Teraz, mówiąc skrótowo: idzie nowe. Nowa seria koncertów z udziałem zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów.

Od początku podkreślaliśmy, że interesuje nas muzyka elektroniczna nie tylko spod znaku klasycznych brzmień house’u i techno. Pola Rise to obecnie jedna z najzdolniejszych artystek na krajowej scenie, a to dopiero początek – takich występów będzie u nas znacznie więcej – mówi ekipa klubu Smolna.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Debiutancki utwór Poli Rise, Did you Sleep last Night, opublikowany w serwisie YouTube uzbierał ponad 200 tysięcy wyświetleń. Produkcja ta znalazła się również na składance z najlepszymi wykonaniami amerykańskiego oddziału Balcony TV.

W trakcie koncertu na Smolnej, artystka wraz z zespołem zaprezentuje przedpremierowo materiał z nowej płyty. Album Anywhere but here, powstawał prawie dwa lata, a w poszukiwaniu inspiracji Pola odwiedziła między innymi Londyn, Berlin, Nowy Jork, Kopenhagę i Dublin.

Kiedy będziemy mogli usłyszeć artystkę z jej nowym materiałem na żywo? Już za kilka dni, 11 marca. Bilety w przedsprzedaży możecie zamówić na stronie Smolna38 lub na bramce w dniu koncertu. Do zobaczenia!

Dziewczyna z ropuszczonymi włosami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News