Smolna, Jimek i „Atak Paniki”: premiera muzyki filmowej w klubie techno

Plakaty zapowiadające film Atak Paniki i imprezę na Smolnej

Już 11 stycznia w warszawskim klubie Smolna Radzimir Dębski pojawi się z kolejnym zaskakującym projektem. Tym razem kompozytor wystąpi bez orkiestry symfonicznej i wykona muzykę z filmu Atak Paniki.

Atak Paniki to brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. W produkcji zagrali m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski, Dorota Segda czy Grzegorz Damięcki. Film, który został okrzyknięty przez krytyków nowym polskim klasykiem wejdzie do kin już 19 stycznia 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=O3_l49bMRh8

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ale już ponad tydzień wcześniej będziecie mogli wziąć udział w podwójnym wydarzeniu – przedpremierowym pokazie filmu w warszawskim kinie Atlantic o godzinie 20:00 oraz w LIVE ACT w wykonaniu JIMKA w klubie Smolna o 22:00.

będzie to najdziwniejsza premiera muzyki filmowej w historii. Brzmienia towarzyszące filmowi są transowe, hipnotyczne, dysonansowe. Stworzone wyłącznie z akustycznych instrumentów. Preparowane, przestrojone fortepiany, ćwierćtonowe pochody orkiestry smyczkowej, mlaszczące, anatomiczne bliskie kalimby i walihy. Nawet Fryderyk Chopin nie ustrzegł się „Ataku Paniki”, a ikoniczne Preludium e-moll w filmie broni się przed atakiem muzyki z filmu doprowadzając do finałowej orgii dysonansu, która doprowadzała widzów Festiwalu Filmowego w Gdyni do śmiechu przez łzy. Jest to takie techno, którego nie bałbym się puścić Krzysztofowi Pendereckiemu. A jak techno… to tylko Smolna! – mówi Jimek.

Bilety na seans oraz imprezę dostępne są w bileterii Eventim. Liczba miejsc jest ograniczona! Oficjalne wydarzenie, tutaj: https://www.facebook.com/events/1990976411167053/

Smolna, Jimek i „Atak Paniki”: premiera muzyki filmowej w klubie techno

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News