„Jesteś jak pełnia, bo nie dajesz śnić”. Smolasty prezentuje nowy singiel z Ewą Farną i zapowiada płytę

Pierwsza pełnia tego roku miała miejsce dokładnie w piątek, 10 stycznia. Tego też dnia Smolasty zaprezentował nowy utwór w duecie z Ewą Farną. Czym zaowocowało spotkanie artystów reprezentujących dwa, zupełnie różne muzyczne światy?

Pełnia to najnowszy, energetyczny singiel Smolastego, a także tytuł płyty, której premiera zaplanowana jest na marzec tego roku. Teledysk obrazujący najnowszy kawałek jest już dostępny na YouTube i możecie go obejrzeć powyżej. Wystartował także preorder płyty w różnych pakietach, który możecie zamawiać na stronie smolasty.com.

Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o Pełni, aż się o to prosiło. Zastanawiałem się, kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi pazur w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia – tak mówi Smolasty o Ewie Farnej.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to, byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim ?. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia ? – w ten sposób Ewa Farna opowiada o Pełni.

O nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: „Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

Okładka i tracklista płyty zostaną ujawnione już wkrótce. Singiel odsłuchać można w serwisach streamingowych pod adresem: https://wmg.lnk.to/pelnia.

Pełnia „Jesteś jak pełnia, bo nie dajesz śnić”. Smolasty prezentuje nowy singiel z Ewą Farną i zapowiada płytę

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News