Słuchamy nowego kawałka Vixena i wracamy do czasów dzieciństwa!

W czasie, gdy większość z nas oddawała się majówkowemu lenistwu, Vixen pokazał światu singiel Zer00wki. Nadrabiając zaległości muzyczne, czytamy o nowym singlu i wciskamy play!

Singiel Zer00wki pojawił się w ramach akcji specjalnej trwającej w czasie pre-orderu To nie Vixt4pe’u. Cotygodniowym zwyczajem na MaxFloRecTV ujawniona została kolejna pozycja z tracklisty nadchodzącego albumu. Utwór jest już w sumie 7. singlem zwiastującym nadchodzący album Vixena. Gościnnie w chórkach udzieliła się w nim znana m.in. z Termosu Sonia Maselik. Bit do numeru wyprodukował JRS.


Krążek To nie Vixt4pe nakładem MaxFloRec ukaże się już 18 maja. Do tego czasu TUTAJ trwa przedsprzedaż płyty z wyjątkowymi bonusami. Oprócz tego, nadal można wziąć udział w akcji specjalnej związanej z pre-orderem albumu. W ramach niej co tydzień jedna osoba wygrywa wyjście do escape roomu Funescape w Warszawie wspólnie z Vixenem i głównym producentem płyty – JRS-em. Już we wtorek na www.tonievixt4pe.pl z samego rana pojawi się nowa zagadka umożliwiająca przedpremierowy dostęp do kolejnego singla Vixena oraz udział w konkursie.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)
Zdjęcie wyróżniające: TutuGraphy

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News