Ślub nad przepaścią? Nietypowy pomysł pary z Kalifornii

Para biorąca ślub nad przepaścią

Mówi się, że ślub to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. Niezwykle odważna para z Kalifornii pokazała, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Ryan Jenks i Kimberly Weglin, postanowili połączyć się węzłem małżeńskim na wysokości ponad 100 metrów nad ziemią. Miejsce nie było przypadkowe. To właśnie tam para się w sobie bezgranicznie zakochała, a następnie zaręczyła. Owe magiczne miejsce, to pustynia położona niedaleko Moab w stanie Utah.

Ryan napisał na swoim koncie na Instagramie: To miejsce, to symbol ufności, wzajemnej miłości i życia. To energia, którą chcę się otaczać i wprowadzić do naszego małżeństwa oraz sprawić by wypełniła całe nasze nowe, wspólne życie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdjęcia, zrobione podczas ceremonii ślubnej zapierają dech w piersiach. Z pewnością para nie zapomni tej wyjątkowej chwili do końca życia. Czy bylibyście gotowi wziąć ślub w takim miejscu?

Zobacz także: Ślubne fotografie par LGBT

Para biorąca ślub nad przepaścią Para biorąca ślub nad przepaścią Para biorąca ślub nad przepaścią Para biorąca ślub nad przepaścią Para biorąca ślub nad przepaścią Para biorąca ślub nad przepaścią Para biorąca ślub nad przepaścią

Tekst: Jagoda Ciesielska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News