Słodkich snów

Sezon wakacyjny w pełni, a wraz z nim osiąganie rzeczy nieosiągalnych, stawianie sobie kolejnych wyzwań, pokonywanie setek tysięcy kilometrów, poznawanie milionów nowych ludzi i miejsc. Wakacje to również czas festiwali. Te krótkie formy spędzania wakacyjnego czasu są idealnym sposobem na zaliczenie wszystkich, wymienionych przed chwilą atrakcji. Skondensowane w kilkudniowy event wydarzenia mogłyby z powodzeniem wypełnić nawet miesięczny terminarz.

 K_1

 

Jeśli wybierasz się na którykolwiek z festiwali, musisz dokładnie zaplanować jak będzie wyglądało Twoje życie w trakcie jego trwania. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o zaplanowanie line up`u, wyborze ulubionych wykonawców, których zobaczyć chciałbyś się na żywo. Chodzi o wybór miejsca do odwiedzenia, mieszkania, jedzenia, bawienia się, miejsca do zaparkowania, napicia się, spędzenia poranków.

 HOSTEL - RUDA ŚLĄSKA 1

 

Już w najbliższy czwartek w Katowicach rozpocznie się OFF Festiwal. Coroczne święto miłośników muzyki alternatywnej. Zapewne wiesz już kto i kiedy gra, gdzie i kiedy będziesz, zapewne wiesz już jak dokładnie dojechać i z kim najlepiej się „przywitać”, ale czy wiesz już gdzie przenocować?

 

Mamy dla Ciebie trzy propozycje, trzech różnych miejsc, w których można i warto się zatrzymać.

 

1) KATOWICE

Nie byłeś nigdy na Śląsku i dokładnie w jego stolicy chciałbyś spędzić kolejny weekend? Zależy Ci na szybkim dojeździe do Centrum (10min) i komfortowym na miejsce Festiwalu? Lubisz mieć dużą możliwość wyboru i wygodę jakiej potrzebujesz? TWÓJ HOSTEL KATOWICE posiada 100 pokoi i 200 miejsc noclegowych, pokoje 1, 2, 3 oraz 4 osobowe oraz apartamenty. Na miejscu znajduje się również restauracja oferująca śniadania, obiady i kolacje.

 

TWÓJ HOSTEL KATOWICE
40-857 Katowice ul. Klimczoka 7
32 202 30 25 / katowice@twojhostel.pl

2) BYTOM

3 km od Centrum Bytomia znajduje się kolejne miejsce, które można odwiedzić w ramach Festiwalu lub poza nim. W tym wypadku, w mieście, które słynie z eleganckich garniturów, powinniście wziąć pod uwagę fakt, że dojazd do Centrum Katowic zajmie nam nieco ponad godzinę. W Bytomiu czekają na nas 93 pokoje i 200 miejsc noclegowych. Pokoje 1, 2 oraz 3 osobowe oraz grupowe, jeśli na Festiwal zabieramy sporą ilość znajomych.

 

TWÓJ HOSTEL BYTOM
41-914 Bytom ul. Strzelców Byt. 87 A
32 782 17 00 / bytom@twojhostel.pl

 

3) RUDA ŚLĄSKA

2 km od centrum Rudy Śląskiej znajduje się trzecie i ostatnie miejsce, które możecie wybrać jako noclegownie na czas trwania Festiwalu. 78 pokoi i 200 miejsc noclegowych w wygodnie urządzonych pokojach.

 

TWÓJ HOSTEL RUDA ŚLĄSKA
41-700 Ruda Śl. ul. Magazynowa 35 A
32 248 17 39 / rudaslaska@twojhostel.pl

 

 

Sprawdźcie lokalizację, zdjęcia, strony internetowe. Pamiętajcie o tym, że na czas Festiwalu uruchamiana jest specjalna linia autobusowa która kursować będzie w relacji: „Katowice Dworzec” (stanowisko nr 5) – „Muchowiec OFF FESTIVAL” (przystanek tymczasowy zlokalizowany przy ul. Lotnisko) – „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy”, zapewniające częstotliwość kursowania co 15 minut, ze zwiększeniem częstotliwości na co 5 minut w godzinach wieczornych (po zakończeniu koncertów poszczególnych wykonawców).

 

KTÓREKOLWIEK MIEJSE WYBIERZESZ,

DO ZOBACZENIA  NA OFF FESTIVELU!

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News