miasto

Skyfall Warsaw – najciekawszy taras widokowy w Polsce?

Współczesna architektura zadziwia na każdym kroku. Idealnym dowodem na to jest taras widokowy Skyfall Warsaw, którego projekt został niedawno zaprezentowany. Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę atrakcję? Co wyróżnia Skyfall Warsaw na tle innych tarasów widokowych?

Warto na samym początku wspomnieć o dokładnej lokalizacji tego ciekawego tarasu widokowego. Mowa tutaj o jednym z najbardziej nowoczesnych wieżowców w Polsce, a konkretniej Warsaw Unit. Budynek mierzy ponad 200 metrów. Robi wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, ponieważ zaopatrzony jest w nowatorskie systemy zabezpieczeń oraz cały system instalacji przygotowany do bezdotykowego poruszania się po przestronnych biurach.

Skyfall Warsaw – jak działa ten taras widokowy?

Dlaczego Skyfall Warsaw to projekt godny uwagi? Przede wszystkim ze względu na to, że jest to konstrukcja niezwykle innowacyjna. Po wejściu na taras widokowy przechyla się on o piętnaście stopni, sprawiając wrażenie, jakby fragment budynku się po prostu od niego odrywał. Jest to zatem nie lada atrakcja dla wszystkich fanów niezapomnianych wrażeń – przypominam, że Skyfall Warsaw znajduje się 200 metrów nad ziemią! Widok na Warszawę musi być z tego miejsca wspaniały.

Kiedy będzie można wejść na Skyfall Warsaw?

Oficjalne otwarcie miało miejsce 15 października tego roku. Choć punkt teoretycznie działa, to w praktyce jeszcze nie wiadomo, kiedy turyści będą mogli delektować się niezapomnianymi widokami w tej formie. Nie wiemy również nic na temat ceny ewentualnej wejściówki. Można jednak podejrzewać, że już niedługo Skyfall Warsaw zostanie dopuszczony do powszechnego użytku i stanie się obowiązkowym punktem na trasie zwiedzania Warszawy tuż obok Pałacu Kultury i Nauki czy urokliwej starówki.

Zobacz także: Rozmowa z architektami Hotelu Warszawa

Komentarze
Rate this post
Kuba Łaszkiewicz

Recent Posts

Trampki męskie w eleganckiej odsłonie – stylizacje

Trampki męskie to uniwersalny dodatek, którego nie powinno zabraknąć w żadnej szafie. Jak się okazuje,…

1 dzień ago

Strefa czystego transportu w Warszawie od lipca 2024

Masz auto z 2005 roku albo starsze? Od lipca 2024 nie wjedziesz nim do centrum…

3 dni ago

Soccer Mommy śpiewa w grze The Sims 4: Licealne lata

The Sims to wyjątkowa gra pod kątem muzycznym, ponieważ na przestrzeni lat coraz więcej artystów…

4 dni ago

Chora na siebie – czarna komedia [Zapowiedź]

Zapowiada się przezabawna komedia o świecie, w którym wszyscy walczą o popularność. Tu nie chodzi…

4 dni ago

Czy filmy lepsze od książek istnieją? 7 przykładów

Czy filmy lepsze od książek istnieją? – to pytanie, które zazwyczaj zanika pod wpływem licznych…

5 dni ago

Niebezpieczni dżentelmeni. Witkacy i nic więcej? [recenzja]

Pierwsze zapowiedzi filmu Niebezpieczni dżentelmeni były naprawdę intrygujące. Zagadka kryminalna z (przyszłymi) tuzami polskiej nauki…

1 tydzień ago