Skandynawska piątka

Piękne, młode i z pomysłem na siebie. Zajrzeliśmy tu i tam, wybierając dla was najlepszą piątkę skandynawskich blogerek. Każdą z nich wyróżnia unikalny styl, a wiadomo przecież, że od paru lat bycie blogerem, zwłaszcza modowym, niesie za sobą mnóstwo korzyści. Pod warunkiem, że jesteś w tym dobry!

Kenzas

Processed with VSCOcam with f2 preset
Processed with VSCOcam with f2 preset

http://kenzas.se

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kenza Zouiten jest z pewnością jedną z najpiękniejszych szwedek, jakie widzieliśmy w życiu. W 2008 roku wygrała nagrodę „Bloga Roku” podczas Veckorevyns Blog Awards, zaledwie rok później zgarnęła statuetkę w kategorii „Modowy Blog Roku”, a w 2012 osiągnęła swój największy sukces, czyli wygraną za „Najlepszy Blog Międzynarodowy”. Dzięki swojej egzotycznej urodzie jest niezwykle rozpoznawalna.

Elin Kling

New York Fashionweek ss2014, day 3, Elin Kling
New York Fashionweek ss2014, day 3, Elin Kling

http://www.elin-kling.com/the-wall/

Szwedka znana jest najbardziej ze swoich modowych kolaboracji, m.in. dla Marciano, H&M i Hossa. Jej popularność znacznie wzrosła, kiedy przeobraziła swoją rubrykę online w regularny blog, Style by Kling, w 2007. Jeżeli kręci was minimalizm i waszą ulubioną częścią garderoby są jeansy, zachęcamy do zajrzenia na jej stronę.

Fashion Squad

carolinaengman-bw004s

http://www.fashionsquad.com

Carolina Engman ma pełne ręce roboty, przeważnie cały swój czas dzieli między Szwecją a Nowym Jorkiem. Jej styl jest prosty, a paleta kolorów bazuje przeważnie na najzwyklejszych odcieniach, bez żadnych szalonych wariacji. Jej znakiem rozpoznawczym jest kapelusz. Wystarczy na nią spojrzeć. Z daleka można już rozpoznać prawdziwą Szwedkę.

tumblr girl

Frida Vega Salomonsson

fridaa

http://bon.se/blogs/frida-vega-salomonsson/

Mówi się, że dziewczyna jest perfekcyjnym przykładem szwedzkiego stylu. Jest nie tylko unikalna, ale to także świetna fotografką. Warto dodać, że nie publikuje tam jedynie swoich stylizacji. Możecie się dowiedzieć, gdzie dobrze zjeść, wypić dobrą kawę, czy też zwyczajnie odwiedzić fajne miejsca w Sztokholmie.

Caroline’s Mode

carolinesmode

http://carolinesmode.com

Nic nie jest w stanie powstrzymać Caroline, której moda jest największą pasją. Nawet… urodzenie dziecka. Blogerka jeździ po całym świecie, odwiedzając największe Fashion Weeki. Jej styl jest prosty i elegancki, każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

3,7/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News