SIZEER MUSIC by MTV pres. ROUTE94

Na scenie towarzyszyć mu będzie znana od lat z parkietów stołecznych i nie tylko ekipa djska w składzie: Kovvalsky, wants, Deyna i Truant, za wizuale będzie odpowiadał VJ Nocny. Szykuje się wyjątkowa noc pełna mocnych, tanecznych brzmień nowej fali housu. Impreza nie jest biletowana, więc spóźnialscy mogą liczyć się z długą kolejką do wejścia.

route 94

Wiele się zmieniło od kiedy Rowan Tyler Jones mógł określić się mianem debiutanta na scenie brytyjskiej. W 2010 roku, wtedy jeszcze pod pseudonimem Dream, wydał Ep-kę zatytułowaną “This Isn’t House”, która zebrała pozytywne opinie u takich twórców, jak Chase & Status czy Skrillex (zresztą to w jego labelu wyszedł “TIH”).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jednak droga ku prawdziwej rozpoznawalności zaczęła się w 2012 roku, gdy jego utwory, już jako Route 94, zaczeli grać Skream i Benga w swoim programie w BBC Radio 1. Następne lata przyniosły mu prośby o remixy np. od Katy B czy wcześniej wspomnianego Bengi. W 2013 wyszła jego debiutancka EP-ka zatytułowana “Fly 4 Life”, która zwróciła uwagę Rinse. I tak Route94 szybko znalazł sie pod skrzydłami tej wytwórni. Rowan najbardziej znany jest ze swojego hitowego singla “My Love”, który nie tylko pozwolił mu zdobyć uznanie na całym świecie, ale trafił na pierwsze miejsce brytyjskich list przebojów zrzucając z tronu “Happy” Pharrella Williamsa. Od tego czasu ciężko znaleźc wolną datę w kalendarzu artysty, dlatego jego występ w Polsce będzie czymś, o czym marzyło wielu fanów house’u.

Support:

koVValsky

wants (Music Of The Future / Fat!Records)

Deyna (Ne Indee Rec.)

Truant ( Karma Bookings / THC Luzztro)

VJ NOCNY

Wejście za darmo na hasło: Sizeer Music

Tekst | materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News