Categories: miastomiejsca

Sing Sing. Azjatycki koncept: restauracja, koktajlbar i przestrzeń muzyczna

Sing Sing to azjatycki koncept mieszczący się w centrum Warszawy. Łączy w sobie restaurację, koktajlbar i przestrzeń muzyczną. Każdy miłośnik Azji powinien je odwiedzić i przekonać się samemu o jego wyjątkowości. To jedyne takie miejsce w Polsce, przesiąknięte inspiracjami z różnych stron Azji. Tym razem zaprasza na niezwykłe wydarzenia. Sprawdźcie co niedługo czeka na Was w Sing Sing.

Już tradycyjnie Sing Sing zaprasza na Full Moon. Imprezy związane z pełnią są znane w całej Azji. Obchodzi się hucznie, w każdym większym azjatyckim mieście. Tańce na plaży, muzyka Trance, a nawet Reggae, koktajle, zabawy z ogniem. To samo serwuje nam Sing Sing. Raz w miesiącu, jako cykliczne wydarzenie świętuje się pełnię księżyca.

Full Moon Party

Dlatego już 1 października w Sing Sing odbędzie się Full Moon Party, jednak tym razem z nowymi atrakcjami takimi jak: body painting, muzyka, bębniarze, tancerze, a to tylko początek. Tylko tego dnia od godziny 20:00 ceny koktajli w koktajlbarze będą obniżone o 50%. Korzystajcie, ponieważ taka promocja nie zdarza się często!

Sing Sing jako miejsce inspirowane kulturą Azji i wieloma podróżami, kreuje dla Gości inny, nowy wymiar doświadczania. Szczególnie wieczorem przypomina Bangkok, gdzie życie tętni 24/h. W ciągu dnia kusi różnorodnością smaków, w nocy, hipnotyzując i uwodząc, przenosi wszystkich na azjatycką ulicę, wypełnioną neonami, kolorami i zapachami egzotycznych potraw. Mnogość oryginalnych dań, autorska karta koktajli, pokazy barmańskie, muzyka na żywo i inne atrakcje sprawiają, że Sing Sing jak magnes przyciąga codziennie nowych gości.

Zobacz też: 10 azjatyckich filmów które musisz zobaczyć

Dlatego, aby przenieść się do Azji nie potrzebujecie biletu lotniczego. Wystarczy, że przyjedziecie do centrum Warszawy, a przekonacie się o wyjątkowości tego miejsca.

Fanpage Sing Sing: https://www.facebook.com/singsingwarsaw/

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

23 godziny ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

1 dzień ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

2 dni ago

Gua Sha – kamień do masażu twarzy. Jak go używać?

Masaż - znamy jego dobroczynny wpływ na ciało: nie tylko niweluje napięcia mięśni, ale także…

2 dni ago

Stranger Things 4 Vol. 1 – mroczny powrót serialu [recenzja]

Po niemal trzech latach wyczekiwania i snucia teorii serial „Stranger Things” powrócił z pierwszą częścią…

3 dni ago

Czy stylizacja bez paska do spodni męskich jest kompletna?

Bez paska męska garderoba pozostaje niepełna i nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady. Paski…

3 dni ago