Siła tkwi w rodzinie – nowe, słodko-gorzkie smaki Żubrówki

Rodzina Żubrówki rośnie w siłę. Od października w sklepach pojawią się jej dwa nowe warianty: Żubrówka Liście Klonu i Żubrówka Pędy Sosny, smaki uzupełniające słodko-gorzką ofertę tej marki. Razem z obecną już na rynku Żubrówką Złotą Korą Dębu, tworzą gamę prawdziwych wódek na bazie naturalnych składników pochodzących z drzew Puszczy Białowieskiej.

Legendarna Żubrówka od zawsze czerpie z naturalnego bogactwa Puszczy Białowieskiej. Jednocześnie, otwiera się też na nowe preferencje konsumentów. Dlatego w zeszłym roku na rynek wprowadzona została Żubrówka Złota, za której unikalny smak odpowiadają ekstrakty z wyselekcjonowanych owoców i ziół oraz kory dębu. Teraz oferta Żubrówki uzupełniona została o odświeżające, leśne smaki, również wywodzące się z bogactwa lasów Podlasia. Nowe warianty w rodzinie, Żubrówka Liście Klonu oraz Żubrówka Pędy Sosny, są kontynuacją sukcesu słodko-gorzkiej Żubrówki Złotej. Dla podkreślenia wspólnych korzeni leśnych smaków Żubrówek, a także składnik odpowiadający za charakterystyczny smak Żubrówki Złotej, teraz na rynku pojawi się ona jako Żubrówka Złota Kora Dębu.

 12270264_1182137468467307_1090103063_n

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nasz redakcyjny kolega nie wiedział, co wybrać

Leśne smaki Żubrówki wpisują się w preferencje konsumentów w segmencie wódek słodko-gorzkich. Inspirowane legendarną Żubrówką Bison Grass, są oryginalnymi produktami, za którymi stoją wyłącznie składniki z polskich drzew regionu Białowieży. Żubrówka Liście Klonu, to orzeźwiająca wódka o słodko-kwaskowatym smaku ekstraktu z liści klonu i starannie wyselekcjonowanych owoców. Żubrówka Pędy Sosny to z kolei lekki alkohol o niepowtarzalnym, słodko-korzennym smaku z delikatną, sosnową nutą.

–Nowe odsłony Żubrówki bazują na sukcesie Żubrówki Złotej Kory Dębu. Rodzina leśnych smaków Żubrówki będzie teraz kompletna. Stanowić też będzie idealną propozycję dla konsumentów poszukujących orzeźwiającej wódki, idealnej do picia w shotach. Żubrówka Liście Klonu i Żubrówka Pędy Sosny, opierając się na naturalnych składnikach, z pewnością przypadną do gustu konsumentom i pokażą, nowe słodko-gorzkie oblicze Żubrówki – mówi Alicja Jelec, Dyrektor Marketingu Wódek CEDC.

Rodzina Żubrówki prawdopodobnie najstarsza marka produktowa w Polsce, o ponad 500-letniej tradycji. Według prestiżowego magazynu Drink International, Żubrówka jest 6. najsilniejszą marką wódki na świecie. Uchodzi też za jeden z czołowych, polskich produktów eksportowych, trafiając do konsumentów w 45 krajach, będąc jednocześnie symbolem jakości i czystej natury.

 12278179_1182137441800643_2118301870_n

Ale koleżanki nie miały takich problemów

Wprowadzenie na rynek nowych wariantów Żubrówki wspierane będzie materiałami POS w sklepach, oraz specjalnymi zawieszkami na butelkach pozwalającymi na łatwiejsza identyfikację nowych Żubrówek w rodzinie w sklepach. Kampanię dodatkowo wspierać będą działania PR oraz komunikacja w mediach społecznościowych i prasie handlowej.

Rekomendowane ceny w kanale handlu tradycyjnego to 25,49zł za 500ml, 11,49zł za 200ml i 5,99zł za 100ml. Na półkach sklepowych Żubrówka Złota Kora Dębu, Żubrówka Liście Klonu i Żubrówka Pędy Sosny pojawią się od października.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News