Strona główna art Sierpień będzie pełen kontrastów. 10 sierpniowych nowości, które pojawią się na Netflix

Sierpień będzie pełen kontrastów. 10 sierpniowych nowości, które pojawią się na Netflix

Podobno to kwiecień plecień miał przeplatać trochę zimy, trochę lata, ale w tym roku lato wbrew oczekiwaniom jest również pełne kontrastów. Podobnie będzie z nowościami na Netflix.

Co nas czeka w tym miesiącu? Powrót ulubionych serialów, kilka różnorakich nowości – z pewnością każdy w tym miesiącu odnajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy wam naszą top 10 nowości, które pojawią się na Netflix w tym miesiącu!

1 Sintonia

Trójka nastolatków z faweli w São Paulo goni za marzeniami, starając się przy tym nie zatracić siebie w świecie kreowanym przez muzykę, religię i narkotyki.

Premiera: 9 sierpnia

2 Nagi reżyser

Japonia, lata 80. XX w. W kraju wybucha rewolucja społeczna. Jej inicjatorem jest Toru Muranishi — przedsiębiorca, który zrewolucjonizował swoją branżę.

Premiera: 8 sierpnia

3 Wu Assassins

Niepozorny szef kuchni z San Francisco zostaje ostatnim z klanu legendarnych zabójców. Ma strzec tajemniczych mocy, by nie trafiły w niepowołane ręce.

Premiera: 8 sierpnia

4 Telefonistki: Sezon 4

https://www.youtube.com/watch?v=vhVmgot_8ZE

Rok 1931. Przez kraj przetacza się fala zmian. Przyjaciółki zostają wplątane w sprawę morderstwa. Muszą ją rozwiązać, zanim jedna z nich zostanie skazane na śmierć.

Premiera: 9 sierpnia

5 GLOW: Sezon 3

https://www.youtube.com/watch?v=xQaCxIJX0J0

Dziewczyny przygotowują się do występów w legendarnym Vegas. Jednak ich przyjaźni zagrażają odmienne priorytety, uśpione instynkty oraz walka o władzę.

Premiera: 9 sierpnia

6 Lepsi niż my

W Moskwie niedalekiej przyszłości, gdzie roboty są standardem, rodzina przypadkiem wchodzi w posiadanie androida zabójcy (w tej roli Paulina Andrejewa z serialu „Metod”).

Premiera: 16 sierpnia

7 Mindhunter: Sezon 2

https://www.youtube.com/watch?v=wIazdDw4tao

Zespół ds. analizy behawioralnej w końcu może wykorzystać swoje metody w praktyce, kiedy FBI prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania seryjnego mordercy dzieci.

Premiera: 16 sierpnia

8 Mała Szwajcaria

Odkrycie grobu syna Williama Tella w Kraju Basków sprawia, że kłótliwi mieszkańcy zaczynają lobbować na rzecz przyłączenia ich miasteczka do Szwajcarii.

Premiera: 16 sierpnia

9 Kardec

Film biograficzny przybliżający postać ojca spirytyzmu, Allana Kardeca, w reżyserii Wagnera de Assisa („Nasz dom”).

Premiera: 29 sierpnia

10 Szukając diagnozy

Serial dokumentalny, w którym doktor Lisa Sanders korzysta z pomocy postronnych osób, aby postawić diagnozę w rzadkich i tajemniczych przypadkach medycznych.

Premiera: 16 sierpnia

11 Nadal mało?

Tu znajdziecie pozostałe sierpniowe nowości na Netflix!

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version