Siedem przyjaciółek postanowiło kupić dom, w którym będą mogły się wspólnie zestarzeć

Siedem kobiet siedzących przed domem

Jest to sytuacja z cyklu friendship goals, którą do tej pory mogliśmy obserwować wyłącznie w filmach i serialach.

Grupa siedmiu przyjaciółek postanowiła kupić willę na przedmieściach Guangzhou w południowo-wschodniej prowincji Guangdong w Chinach. Kobiety zdecydowały, że zakupiona posiadłość będzie ich domem spokojnej starości, gdy wszystkie przejdą już na emeryturę. Remont trzypiętrowej willi z olbrzymimi oknami, ogrodem i basenem kosztował kobiety 4 miliony juanów (ponad 2 miliony złotych).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kobiety, które obecnie są po trzydziestce, przyjaźnią się już od 20 lat i obiecały sobie, że gdy skończą 60 lat, wszystkie przeprowadzą się do nowego domu. Co więcej, kobiety ustaliły już podział obowiązków, zobowiązując się, że każda z nich opanuje do perfekcji jedną z umiejętności, jak: gotowanie, tradycyjna medycyna chińska, czy uprawa roślin.

Będziemy gotować, grillować na świeżym powietrzu, śpiewać i cieszyć się życiem – powiedziała jedna z przyjaciółek.

Co prawda nie wiadomo, czy kobiety planują być singielkami przez resztę życia lub co zrobią ze swoimi drugimi połówkami, gdy skończą 60 lat, ale jedno jest pewne: tym pomysłem przeniosły swoją przyjaźń na poziom, o którym wielu z nas marzy.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News