Sia, Kendrick Lamar i Maddie Ziegler w „The Greatest”

Nastolatka w czarnej peruce z różowym makijażem lezy na ludziach

Nowa piosenka Sii “The Greatest” jest już dostępna w sieci. Tym razem australijska piosenkarka do współpracy zaprosiła Kendricka Lamara. W klipie do „The Greatest” tradycyjnie już występuje Maddie Ziegler, a początek i koniec teledysku to luźne nawiązanie do „Chandelier”. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Dziś rano w sieci pojawiła się najnowsza piosenka Sii. The „Greatest” to efekt kolaboracji artystki z Kendrickiem Lamarem. Raper nie pojawia się w klipie udostępnionym na YouTubie, ale można go usłyszeć w wersji opublikowanej na Spotify i Apple Music.

Gwiazdą teledysku jest już tradycyjnie niesamowita Maddie Ziegler, której tym razem towarzyszy grupa tancerzy. Za reżyserię odpowiada Sia oraz Daniel Askill, który maczał palce w tworzeniu videoclipów m.in. do „Big Girls Cry” czy „Chandelier”. Stąd też łatwo w „The Greatest” odnaleźć znane z tych produkcji motywy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Tekst: Grażyna Drotko

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News