Serial Castle Rock przeniesie Was do świata Stephena Kinga

Jeśli jesienne wieczory spędzacie, oglądając seriale, a w październiku macie większą ochotę na horrory, to mamy dla Was idealną produkcję.

Fani Stephena Kinga, na pewno skojarzyli nazwę Castle Rock z powieściami takimi jak Cujo, To lub Sklepik z marzeniami i słusznie, ponieważ nowa produkcja stacji Hulu zawiera w sobie wiele motywów z jego książek. Jednak jeśli należycie do grupy osób, które nie przepadają za twórczością Kinga lub nie mieli z nią styczności, nie macie się czym przejmować. Castle Rock jest przeznaczony dla wszystkich odbiorców.

Serial opowiada historię prawnika Henrego Deavera, który powraca do swojego rodzinnego miasta, by odkryć tajemnicę skrywaną w więzieniu Shawshang. Nie chcąc Wam zdradzać szczegółów, dodamy tylko, że jeśli lubicie psychologiczne seriale z dużą ilością cliffhangerów, to Castle Rock jest dla Was.

Poza tym siódmy odcinek, w którym wręcz mistrzowsko gra Sissy Spacek, jest widowiskiem, na które warto czekać (zdaniem większości internautów). No właśnie, obsada to kolejny powód, dla którego warto poświęcić trochę czasu na ten serial. Główną rolę w serialu gra André Holland, znany m.in. z Moonlight i The Knick, a wspomnianą wcześniej Spacek możecie kojarzyć z Carrie z 1976 roku.

Serial jest dostępny do obejrzenia na HBOGO.

Tekst: Zuzanna Piontke

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News