Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami

Mężczyzna na dwoch zdjeciach: na pierwszym ubrany, na drugim bez ubrania z tatuażami

Alan Powdrill dorastał w konserwatywnym świecie, gdzie spotkanie kogoś, kto posiadał tatuaże, było niezwykle rzadkim zjawiskiem.

W związku z powyższym Alan postanowił stworzyć serię zdjęć poświęconą wytatuowanym ludziom. Seria zatytułowana COVERED przedstawia zdjęcia ludzi, których fotograf spotykał na ulicy, w mediach społecznościowych i nie tylko. Gdy dana osoba zgodziła się na udział w projekcie, Alan wykonywał dwa ujęcia: osoby w ubraniu i bez. Głównym celem projektu była odpowiedź na pytanie: Czy zmieni się nasze postrzeganie ludzi, gdy odkryjemy, że mają na sobie tatuaże, których na co dzień nie widać?

Jak zmienia się perspektywa spojrzenia na tych ludzi, gdy dowiadujemy się, że mają pod swoją skórą tusz? Czy inaczej będziemy patrzyli na matkę, gdy dowiemy się, że ma wytatuowanego olbrzymiego tygrysa? Albo żołnierz, który ma pod mundurem wytatuowaną czaszkę?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej prac fotografa znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także: Jak będziesz wyglądał z tym tatuażem, gdy będziesz już stary?

5 6 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 3 5 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 2 6 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 1 6 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 0 4 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 7 6 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 6 6 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami 4 6 Seria zdjęć łamiąca stereotypy dotyczące osób z tatuażami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News