Sennheiser MOMENTUM True Wireless

Bezprzewodowe słuchawki i pudełko z akumulatorem

Trend na bezprzewodowe słuchawki rozprzestrzenia się coraz szybciej. To Apple poniekąd zmusiło producentów do pracy nad technologią bezprzewodową przez usunięcie gniazda słuchawkowego w iPhonie.

To bardzo dobrze, bo jak raz spróbujecie słuchawek na Bluetooth to już nie będziecie chcieli słyszeć o plączących się kablach. Na targach IFA 2018 zaprezentowano pierwszy model nowej generacji rodziny słuchawek MOMENTUM. Świetne brzmienie zawdzięczają dynamicznym 7-milimetrowym przetwornikom, opracowanym z myślą o audiofilach. Najnowsza technologia Bluetooth, obsługa kodeka AAC oraz zgodność z Qualcomm aptXTM gwarantują wyjątkowy dźwięk Hi-Fi bez żadnych kompromisów. Dodatkowo zgodność ze standardem aptXTM Low Latency poprawia wrażenia odsłuchowe w grach i filmach, zapewniając idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

Dzięki funkcji Transparent Hearing używając tych słuchawek słyszysz także dźwięki z ulicy nie tracąc wrażeń muzycznych, co wpływa na bezpieczeństwo ich używania i poprawia świadomość sytuacyjną. MOMENTUM True Wireless współdziałają z inteligentnymi asystentami Apple Siri i Google Assistant. Słuchawki nie zbierają szumu z ulicy dzieki czemu rozmowa w nich nawet w głośnym miejskim otoczeniu jest komfortowa.

Baterie: 4-godzinny czas pracy baterii. Można je ładować, umieszczając w dołączonym futerale z akumulatorem, dzięki czas ich pracy wzrasta do ponad 12 godzin.

Słuchawki są już dostępne w Polsce!

Przejdź do sklepu

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News