Sennheiser dla wielbicieli dobrych dźwięków

Wrzesień w pełni, pogoda sprzyja nastrojowym płytom. Nawet jeśli nie jesteś muzycznym wyjadaczem, wiesz, że dobre słuchawki to podstawa o takiej porze.  Gdzie takie znaleźć? Na pewno dobrą podpowiedzią jest strona sennheiser.pl.

Oficjalna strona marki Sennheiser w Polsce teraz jest także sklepem. To wygodny, bezpieczny i szybki sposób na zakup ich produktów. Potrzebujesz słuchawek? A może mikrofonu? Wszystkie dostępne aktualnie produkty są wystawione na stronie sennheiser.pl. Najważniejsze jest to, że klient ma gwarancję zakupu oryginalnego produktu, podobnie jak od oficjalnych dealerów internetowych lub stacjonarnych, którzy dysponują logotypem „Authorized Sennheiser Partner”. Listę tych autoryzowanych partnerów wraz z mapą można znaleźć na sennheiser.pl/partnerzy.

Zrzut ekranu 2015-09-07 o 12.31.46

Dostępne są tu wszystkie ważniejsze produkty marki. Na przykład flagowy produkt Sennheisera – linia słuchawek MOMENTUM – jest dostępna pod adresem sennheiser.pl/MOMENTUM. Oczywiście nie dotyczy to tylko słuchawek. Interesująca jest na przykład oferta mikrofonów do nagrań video: sennheiser.pl/audio-dla-wideo. Są tu zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe rozwiązania dla tych, którym zależy na dobrym brzmieniu filmów. I, co ciekawe, znaleźć tu można też kategorię OUTLET. Tutaj Sennheiser sprzedaje taniej pełnowartościowe produkty, które wyszły z aktualnej oferty, a jeszcze są dostępne w pojedynczych sztukach.

Momentum_On_Ear_Wired-199-kopia

Dostawa trwa z reguły dwa dni, a klient ma pewność, że kupuje produkt oryginalny. Idealne rozwiązanie dla wielbicieli dobrych dźwięków!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News