Seks nocy letniej? Koniecznie w lipcu!

Wtulona w siebie para półnagich, młodych osób leżąca na podłodze, na kocach.

Promienie słońca, łagodny ciepły wiatr, urlopowe rozluźnienie i długie, letnie noce. Wprost idealne warunki dla letnich uniesień. Najnowsze badania nie pozostawiają wątpliwości.

O przeprowadzenie owych testów pokusił się Brytyjski sprzedawca zabawek erotycznych, firma Lovehoney, wykazując jednoznacznie, że to właśnie lipiec i sierpień są miesiącami wprost stworzonymi do miłosnych przygód.

Badanie przeprowadzono na grupie 2000 uczestników i wykazano, że słońce to doskonały afrodyzjak, a my latem jesteśmy pozytywnie nastawieni, opaleni i zrelaksowani, co doskonale wpływa na nasze libido.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wprawdzie jak dotąd, mamy lekki deficyt  promieni słonecznych, ale co tam, dwa najbardziej seksowne miesiące przed nami! Sprawdźcie poniższe rady, jak podsycić ogień i… do dzieła!

Czarno-białe zdjęcie, na którym para w białej bieliźnie leży na łóżku

Powolutku, aż do skutku

Uspokój się. Jest lato, wakacje, daj sobie czas na relaks. Może warto zwolnić nieco tempo i zauważyć  tak wiele atrakcyjnych możliwości dookoła? Warto.

Let me text about it

Pikantny sms, wiadomość szminką na lustrze, kartka w torbie z laptopem z opisem wszystkiego, co jej zrobisz, jak tylko wróci do domu. Zobaczysz, jak szybko stanie w drzwiach. Korki nie mają znaczenia.

Zaskakująco

Daj się ponieść. Eksperymentuj, próbuj, zaskakuj. Możliwości masz bardzo wiele. Od odjechanej pościeli, zapalenia świec czy kadzidełek, przez pachnące olejki i erotyczną bieliznę, aż po spontaniczny seks w windzie czy samochodzie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Zachodzące słońce, ściernisko na którym stoi łóżku i przy nim para walcząca prawdopodobnie na poduszki, bo fruwa pełno pierza

Sweat baby, sweat…

Mamy lato, pamiętaj o temperaturze. Jeśli nie chcesz skleić się z partnerem na dobre i nie wybrałeś akurat opcji dusznej windy, warto pomyśleć o włączeniu klimy. No dobra, otwórz chociaż okna.

Nagi weekend? Oooo… TAK!

Leniwy weekend bez ubrania? Po co się ograniczać, po co wychodzić? Zrób to inaczej. Odkryjesz na nowo swoje mieszkanie i… swojego partnera. Iskrzenie murowane. Jedzenie przywiezie dostawca .Odbierając, pamiętaj założyć chociaż majtki…

Ciemnowłosa kobieta siedząca na podłodze, obok komody, paląca papierosa i wydmuchująca w górę dym.

Tekst: Paweł Niedzielski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News