SEALS tęsknią za latem i wracają z nowym singlem

Kawałek Golden Fork, jak mówi Magda Kluz i Wojtek Kiełbicki, czyli duet SEALS, powstał z tęsknoty za wakacjami i ciepłem. Jednak nie tylko o lato tu chodzi. Pierwszy, od blisko siedmiu miesięcy, premierowy utwór to w pewnym sensie otwarcie nowego etapu. Po wielu miesiącach prób i testów duet w końcu na swojej drodze spotkał Wojtka Urbańskiego (RYSY/URBANSKI), który pomógł im otworzyć oczy na nowe podejście i rozwiązania w tworzeniu.

SEALS na swoim koncie mają debiutancką EPkę wydaną za pomocą siedmiu wyjątkowych teledysków, która podsumowuje pierwsze miesiące wspólnego grania.  Muzycy wystąpili również w Skoda Auto Muzyka z wyboru samej Katarzyny Nosowskiej i zajęli drugie miejsce w prestiżowym konkursie Moico Enjoy Music. Jednak dopiero pierwsze zetknięcie z koncertowaniem sprawiło im najwięcej przyjemności. Duet z Cieszyna do tej pory miał przyjemność grać przed Sorry Boys, Coals oraz BOWNIK, a pod koniec kwietnia rozgrzeje publiczność przed zespołem xxanaxx.

Tymczasem, cieszcie się nowym utworem i jego surrealistyczną oprawą graficzną!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News