Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość

Mężczyna podający drugiemu puszkę piwa

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałyby klasyczne obrazy w odsłonie rodem z XXI wieku? Tego wyzwania podjęło się kilkoro śmiałków, dzięki którym powstał album Remake.

Jakiś czas temu ekipa Booooooom zaproponowała internautom, aby odtworzyli swoje ulubione dzieło malarskie, nadając mu ducha współczesności. Tak, jak można było się spodziewać, internauci niezwykle entuzjastycznie zareagowali na to zaproszenie i wszyscy – profesjonaliści, amatorzy, zabrali się do pracy.

Spontaniczny projekt okazał się na tyle sukcesem, że jego pomysłodawcy postanowili stworzyć z najlepszych prac album, zatytułowany Remake: Master Works of Art Reimagined. Album jest dostępny tutaj, a poniżej znajdziecie mały sneak-peak tego, co znalazło się w książce. Który remake jest Waszym ulubionym?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


cover 01 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość 91HHq2KqZhL Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość 91wkg7vMBL Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość 817NBZp4MBL Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość remake 6 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość remake 3 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość damaermellino Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość famous paintings remake 5 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość remake8 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość remake 2 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość the remake project 14 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość a028fed92b191d38f3ece4ce48a3d7f4 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość remake 4 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość the remake project 8 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość DinoVallsRemake by Abi Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość the remake project 16 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość remake 5 Sceny z klasycznych obrazów versus rzeczywistość

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News