Scenarzysta Ulicy Sezamkowej przyznał, że Bert i Ernie są parą

Dwie lalki w programie dla dzieci

Po latach spekulacji, na temat związku Berta i Erniego, bohaterów Ulicy Sezamkowej, pomysłodawca programu przyznał, że tak – dwójka bohaterów jest w romantycznym związku.

Dla tych, którzy nie kojarzą tego programu, podpowiemy, że Bert i Ernie to bohaterowie Ulicy Sezamkowej, ulubieńcy starszych i młodszych, którzy mieszkają razem w jednym z domów przy tejże ulicy. Od dawna wszyscy podejrzewali, że tę dwójkę łączy nie tylko przyjaźń…

Informację potwierdził Mark Saltzman, były scenarzysta Ulicy Sezamkowej w jednym z ostatnich wywiadów.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pamiętam, jak kiedyś usłyszałem przedszkolaka, pytającego swoją mamę: Czy Bert i Ernie są kochankami? Takie pytanie od przedszkolaka wywołało oczywiście śmiech, ale pozostało bez odpowiedzi. Jednak przyznam, że zawsze, gdy pisałem sceny dla Berta i Erniego, wiedziałem, że tak – są w romantycznej relacji.

No i macie – tak zwane potwierdzone info. Szkoda, że nie mogliśmy cieszyć się z tej wiadomości w latach 90-tych, ale przynajmniej możemy robić to teraz! I prosimy nie pisać, że przecież spali w oddzielnych łóżkach – może często się kłócili, albo byli jedną z tych par, które cenią sobie własną przestrzeń.

https://youtu.be/zVLCXtG5HZ8

Dla społeczności LGBTQ+ Bert i Ernie już dawno byli kultowymi postaciami, do tego stopnia, że gdy w Nowym Jorku zostały zalegalizowane jednopłciowe małżeństwa, społeczność LGBTQ+ stworzyła petycję do autorów Ulicy Sezamkowej, by Bert i Ernie wzięli ślub na ekranie. Wówczas ekipa programu odpowiedziała, że postacie są jedynie przyjaciółmi i nie posiadają żadnej orientacji seksualnej. Na szczęście Mark powiedział, jak było naprawdę i wszyscy jesteśmy tym faktem rozczuleni!

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News