muzyka

SBM FFestival. 25-26 czerwca Warszawa

Piąta edycja SBM FFestival odbędzie się w dniach 25-26 czerwca na terenie Warszawy. To wydarzenie muzyczne przyjmie w nowym roku nieco inną formułę. Publiczność pobawi się w stolicy przez całe 2 dni, a festiwal urozmaici spora ilość wydarzeń towarzyszących. Tym razem spotykamy się latem, sprawdzając nową, plenerową odsłonę organizowanego przez największy hip-hopowy label w Polsce wydarzenia.

Koncerty na żywo

Dobrą informacją dla osób, które zamierzają pojawić się w czerwcu w Warszawie jest to, iż przedstawicieli SBM Label będzie można usłyszeć na żywo. Nie zabraknie też gości specjalnych. Do dyspozycji publiczności będzie również SBM Space, składająca się ze stref tematycznych oraz chilloutowych, do których będzie można się udać pomiędzy poszczególnymi koncertami. Choć line-up nie został jeszcze ujawniony w całości, to wiemy już, że na scenie możemy spodziewać się takich reprezentantów SBM Label jak: Białas, Solar, Bedoes czy Mata. Dobrych kawałków z bogatym przesłaniem będzie więc pod dostatkiem. O gościach specjalnych zainteresowani dowiedzą się w późniejszym terminie, jednak my już wiemy, że nikt nie pożałuje swojej decyzji o zakupieniu biletu na oba dni tego niecodziennego festiwalu muzycznego. Po trudnych czasach związanych z pandemią warto dać sobie odrobinę radości i relaksu, co na 100% zapewni spotkanie z największymi gwiazdami polskiego rapu.

Wyjątkowa możliwość spotkania z ulubionymi artystami

SBM FFestival został stworzony po to, by dać fanom muzyki hip-hop możliwość spotkania z ulubionymi artystami. Marzy o tym przede wszystkim wiele młodych osób, które koncertów wyczekują od czasu nastania pandemii. W Warszawie będzie można posłuchać całej plejady polskiej sceny rapowej. Fani czekają nadal na potwierdzenie oficjalnego rozkładu jazdy. Do tej pory ujawniono, że wśród artystów znajdą się również White2115, Beteo, Moli, Kacperczyk czy Adi Nowak. To niepowtarzalna szansa na uzyskanie autografu czy też długo wyczekiwanego zdjęcia. Poza tym wszystkich waszych ulubionych utworów będziecie mogli wysłuchać na żywo! Atrakcji z pewnością nie zabraknie. To największe święto dla wszystkich fanów SBM Label, więc absolutnie nie wypada tego przegapić.

Bezproblemowy dostęp do biletów

Fani zainteresowani wzięciem udziału w SBM FFestival 2021 w dniach 25-26 czerwca bilety mogą zakupić bezproblemowo online. Bilety dostępne są w ramach dwóch najpopularniejszych serwisów Empik Bilety i Going.

Oprócz regularnych biletów, zainteresowani będą mogli nabyć wejściówki Premium, umożliwiające skorzystanie z większej ilości atrakcji i udogodnień. Warto się nad tym poważnie zastanowić. Dzięki temu uzyska się dostęp do wyjątkowych materiałów graficznych czy też pochodzących zza kulis jednego z największych festiwali rapowych w Polsce. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej tego muzycznego przedsięwzięcia, gdzie już w najbliższym czasie pojawi się dedykowana zakładka dla osób zainteresowanych przyjazdem do Warszawy. Dostępne są już za to formularze dla wolontariuszy, foto oraz akredytacyjne.

 

Zobacz też: List miłosny Tupaca na sprzedaż

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

8 godzin ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

20 godzin ago

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną –…

2 dni ago

Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

Ukraińska fotografka Oleksandra zatrzymuje modelki i modeli w swoich kadrach rodem z dwutysięcznego roku. Zdjęcia,…

2 dni ago

Netflix Anime – najlepsze anime, które obejrzysz na Netflixie

Filmy i seriale, które przywędrowały do nas z Japonii, cieszą się niesłabnącą popularnością od lat.…

3 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Michel Houellebecq

Skandale wokół Houellebecqa ostatnio ucichły. „Mapę i terytorium”, która ukazała się w październiku nakładem W.A.B.,…

4 dni ago