Categories: ciekawostkimuzyka

Sanam – instagramowa perła odkryta przez Rihannę

Poznajcie historię Sanam – dziewczyny, która od kilku dni jest na ustach całego internetu. Dzięki niej zaczniecie przykładać zdecydowanie większą wagę do atrakcyjności waszych profili w mediach społecznościowych. Stawka bywa bardzo wysoka.

Najnowszy singiel Rihanny „Bitch Better Have My Money” cieszy się dużą popularnością, głównie za sprawą skandalizującego klipu. W serwisie Youtube obejrzało go już niemal osiemnaście milionów osób. Barbadoska gwiazda dopuszcza się w nim brutalnego aktu zemsty na swoim księgowym, który wcześniej zdefraudował jej pieniądze. Nie jest tajemnicą, że Rihanna, seks i przemoc to gotowa recepta na sukces.

Uwagę wszystkich przyciągnęła jednak teledyskowa pomocnica Riri, bez której zbrodnia doskonała z pewnością nie uszłaby gangowi na sucho. Charakterystyczny, odważny piercing, potężna budowa i hinduskie pochodzenie – takie cechy mogą zagwarantować status internetowej gwiazdy. Sanam, bo o niej mowa, została odkryta przez Rihannę na Instagramie.

Jej wirtualna osobowość zrobiła na Riri duże wrażenie –przyznała potem, że na początku bała się zaproponować jej rolę w teledysku. Kiedy jednak w środę wieczorem Sanam otrzymała jej wiadomość, nie wahała się ani chwili. Już w piątek rano wylądowała w L.A., gdzie kręcona była część scen. Wypadła bardzo przekonująco, co budzi duży podziw, szczególnie, że to jej pierwsza rola. Wcześniej pracowała w kwiaciarni i nie miała bezpośredniej styczności z przemysłem filmowo-teledyskowym.

To może się jednak niedługo zmienić. Ilości gifów z jej udziałem, jaka powstaje po premierze „Bitch Better Have My Money”, każe sądzić, że odbiorcy widzą w niej spory potencjał. Pracę na planie opisuje jako „najlepszy tydzień w jej życiu”, a samą Rihannę, jako szczerą, bardzo przyjazną osobę, twardo stąpającą po ziemi.

Obserwujcie jej karierę – mamy wrażenie, że Sanam nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

tekst | Piotr Uaziuk

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

15 godzin ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

1 dzień ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

2 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

3 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

3 dni ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

4 dni ago