Saint Laurent wpuścił kolekcję gadżetów, zabawek, akcesoriów do domu i… prezerwatyw

Kostka rubika i foremki do lodów

Saint Laurent oficjalnie zaprezentował swoją najnowszą kolekcję luksusowych produktów stworzonych przez Anthony’ego Vaccarello. Czy coś jeszcze może nas zdziwić w branży teoretycznie… modowej?

The 006 Lifestyle Collection zachwyci was asortymentem składającym się między innymi z kryształowego domino, kostki Rubika, formy do lodu w kształcie serca oraz eleganckiego radia firmy Lexon.

Jest także coś dla miłośników klimatu retro jak na przykład miniaturowa konsola, czy kości do gry. W kolekcji znalazło się także miejsce dla mebli, książek, czy nawet prezerwatyw sygnowanych Saint Laurent.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Część produktów, takich jak mosiężne kostki ozdobione kryształami, dostępne są do zakupu online. Po resztę przedmiotów musisz koniecznie udać się do Saint Laurent Rive Droite w Los Angeles lub Paryżu. Chcielibyście korzystać na co dzień z takich luksusów?

Tekst: Natalia Czachor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News