Sabrina, interaktywny program z Bearem Gryllsem, dokument o marihuanie. Kwietniowe nowości na Netflix

Trzy fragmenty filmów i serialu dostępnych na Netflix od kwietnia

Kwiecień-plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. I pewnie dokładnie tak, według tego starego porzekadła, w kwietniu będzie. Jednak na Netflix, ten miesiąc zapowiada się wyjątkowo gorąco!

Jak zawsze, wybraliśmy dla Was 10 filmów i seriali, które wjadą na Netflix w tym miesiącu. Jest z czego wybierać, a dla każdego, znajdzie się coś miłego.

1. Chilling Adventures of Sabrina

Mrożący krew w żyłach nowy rozdział opowieści o nastoletniej Sabrinie, która zgłębia tajemnice mrocznego i przerażającego świata czarownic.

Premiera: 5 kwietnia

2. Ruchome piaski

Po tragedii, do której doszło w szwedzkim liceum, pewna nastolatka zostaje oskarżona o zabójstwo. Te wydarzenia wstrząsają zamożnymi mieszkańcami przedmieść Sztokholmu.

Premiera: 5 kwietnia

3. Ty kontra dzicz

Bear Grylls przemierza świat, odwiedzając najniebezpieczniejsze zakątki globu. W tym serialu interaktywnym to widzowie decydują, co powinien zrobić, by przetrwać.

Premiera: 10 kwietnia

4. Tijuana

Gdy ważny polityk zostaje zamordowany z zimną krwią, nieustraszeni lokalni dziennikarze ryzykują wszystko, by odkryć prawdę.

Premiera: 5 kwietnia

5. Special

Homoseksualista z lekkim porażeniem mózgowym postanawia zbudować nową tożsamość jako ofiara wypadku, by wreszcie móc żyć tak, jak zawsze chciał.

Premiera: 12 kwietnia

6. A Land Imagined

Singapurski policjant bada sprawę zaginięcia pracującego na budowie imigranta z Chin, który spędzał bezsenne noce zanurzony w świecie tajemniczej gry wideo.

Premiera: 12 kwietnia

7. Sklep z jednorożcami

Wyrzucono ją ze szkoły, dlatego musiała podjąć nudną pracę biurową. Jednak los się do niej uśmiechnął — w końcu może adoptować wymarzonego jednorożca.

Premiera: 5 kwietnia

8. Wynajmij sobie chłopaka

Nie masz faceta? To nie problem! Licealista tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różne uroczystości. W roli głównej Noah Centineo.

Premiera: 12 kwietnia

9. Nasza planeta

Twórcy Planety Ziemia zabierają widzów w niezapomnianą podróż po najpiękniejszych zakątkach przyrodniczych naszej planety.

Premiera: 5 kwietnia

10. Wszystkie kolory trawy

Zioło zagościło na dobre w świecie jazzu i hip-hopu. To przez nie toczą się wojny narkotykowe. Jaką piętno na amerykańskim społeczeństwie odcisnęła marihuana?

Premiera: 20 kwietnia

11. Nadal mało?

Rate this post