Są nowe teasery do "American Horror Story: Hotel"

Twórcy serialu “American Horror Story” właśnie wypuścili dwa teasery, promujące najnowszy sezon zatytułowany “Hotel”. Ostrzeżenie – materiały nie dla widzów o słabych nerwach.

Od 7 października na kanale FOX zobaczymy nowe odcinki AHS, a jak co roku już w sierpniu możemy oglądać krótkie zapowiedzi wprowadzające nas w klimat kolejnej odsłony serialu. Wprawdzie autorzy, Ryan Murphy i Brad Falchuck, nigdy nie zdradzają w teaserach fabuły nowego sezonu, niemniej jednak ostrzegają odbiorców, że i tym razem strachu będzie co niemiara.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pierwszy klip promocyjny przedstawia mężczyznę z nierozwiniętymi w pełni oczami oraz nozdrzami, który desperacko próbuje dostać się do hotelowych pokoi. Druga zajawka jest najprawdopodobniej nawiązaniem do postaci granej przez samą Lady Gagę. Artystka wstawiła na Facebooku nagrania oraz zdjęcia, w których widzimy jak nosi biżuterię podobną do tej z zapowiedzi.

Zapewne w ciągu kilku dni pojawi się więcej teaserów. My już teraz nie możemy doczekać się serialu. Poza piosenkarką, w obsadzie zobaczymy również Sarah Paulson, Kathy Bates, Chloe Sevigny, a także znanych z poprzedniego sezonu Finna Wittrocka oraz Wesa Bentley’a. Liczymy, że “American Horror Story: Hotel” będzie horrorem w najlepszym wydaniu.

tekst | Zuzanna Tomaszewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News