RYAN CROSSON & SHAUN REEVES w 1500m2!

Nie odcinając się od swoich korzeni, chcieli nadać surowym dźwiękom swego miasta więcej nowoczesności. Wspólna wizja z Sethem Troxlerem i Lee Curtissem doprowadziła do powstania projektu VISIONQUEST, który miał ogromny wpływ na przyszłość undergroundowej muzyki elektronicznej.

Już od kilku lat czwórka z Detroit przemierza cały świat, dzieląc się swoją wizją muzyki poprzez showcase’y w największych klubach i na festiwalach.

Podczas gigów zabierają publiczność w unikalny trip za pomocą wachlarza dźwięków od ciepłych, organicznych brzmień techno aż po ezoteryczne perły elektroniki. To oni odkryli dla szerszej publiczności twórczość Tale Of Us, Maceo Plexa czy Mathew Burtona.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W indywidualnych setach każdy z nich przekazuje swój charakter. Twórczość Shauna Reevesa dryfuje bardziej w kierunku mieszanki klasycznego i współczesnego house’u oraz tego co najlepsze z techno i tech-house’u ery post-minimalu. Ryan Crosson z kolei odrzuca wyświechtane hity i stawia na ciągły progres, wciąż odkrywając przed publiką niezbadane rejony brzmień elektroniki.

Daj zabrać się w podróż, nie wiedząc dokąd.

Już wkrótce na Instagramie @1500m2 i Snapchacie tysiacpiecset pojawią się darmowe bilety!

Początek koncertu o godz. 22:00

Line up:

Ryan Crosson (Visionquest / US)

Shaun Reeves (Visionquest / US)

+

Warsaw Calling (1500m2)

Adam Bekett

Bilety do kupienia na:  Biletomat.pl – bilety online, Ticketpro Polska, a także w sieci salonów Empik

wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/334795893346897

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News