Ruszył konkurs dla miłośników fotografii mobilnej z całego świata. OPPO Creators Awards 2019

Zdjęcie dziewczyny do góry nogami i budynku

Żyjemy w czasach, gdy, żeby zrobić naprawdę dobre zdjęcie, nie potrzebujemy już wcale skomplikowanego i drogiego sprzętu. Wystarczy smartfon! I właśnie dla wszystkich entuzjastów fotografii mobilnej powstał konkurs OPPO Creators Awards!

OPPO przedstawia Creators Awards, nowy inspirujący konkurs fotograficzny dla wszystkich miłośników fotografii mobilnej, którego celem jest wspieranie i inspirowanie nowego pokolenia miłośników fotografii mobilnej na całym świecie.

Z tej okazji marka przygotowała także Manifest wideo, oddający ducha przedsięwzięcia. Został on nakręcony podczas turnieju Roland Garros. Film uwypukla determinację, która napędza wszystkich entuzjastów, każdego dnia, tak w dążeniu do uzyskaniu idealnego obrazu, jak i na korcie tenisowym przy grze o zwycięski punkt.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://youtu.be/voz-knfEwTg

Ponieważ fotografia mobilna zyskała na znaczeniu w nowoczesnej i profesjonalnej fotografii, praktyczne, funkcjonalne i łatwe w użyciu funkcje wprowadzone przez OPPO, pozytywnie przyczyniły się do kształtowania tego ewoluującego trendu. Także poprzez właśnie zaprezentowany Reno 10x Zoom, który jest wyposażony w pionierski 10-krotny zoom hybrydowy, tryb ultra-night 2.0, artystyczny portret i nowe algorytmy AI, tym samym marka znacząco przyczyniła się do podniesienia jakości zdjęć, dzięki czemu wynosi mobilną fotografię na nowy poziom.

Jako jeden z globalnie wiodących producentów fotograficznych smartfonów, OPPO zawsze dążyło do zaoferowania swoim użytkownikom na całym świecie najlepszych technologii i doświadczeń fotograficznych.

Fotografia zawsze była podstawą strategii OPPO. Zarówno w zakresie podzespołów, jak i oprogramowania OPPO nigdy nie przestało poszukiwać i wprowadzać innowacji, starając się zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia fotograficzne i ułatwić robienie wspaniałych zdjęć – mówi Derek Sun, Global Marketing Director w OPPO.

Na OPPO Creators Awards 2019 składa się 5 różnych kategorii:

  • Twoja Kreatywność (Fotografia w stylu dowolnym – wedle Twojego pomysłu!),
  • Twoja Noc (Uchwyć prawdziwe oblicze nocy),
  • Twoi Ludzie (Fotografie osób oraz portrety),
  • Twoja Perspektywa (Zbliżenia, fotografie wykonane obiektywami szerokokątnymi oraz inne kreatywne ujęcia)
  • Twój Świat (Zainspiruj nas do zwiedzania świata).

Konkurs jest podzielony na dwie grupy: grupa OPPO (zdjęcie zrobione smartfonami OPPO) i grupa otwarta. Kandydaci mogą nadsyłać swoje prace do 17 lipca.

Zwycięzcy konkursu – wybrani przez jurorów reprezentujących agencję fotograficzną Magnum Photos, OPPO i innych profesjonalistów z dziedziny fotografii – zostaną przedstawieni 31 lipca, a wszystkie najlepsze zdjęcia zostaną wybrane i udostępnione w galerii prac na stronie See Beyond.

Zwycięzcom konkursu OPPO Creators Awards 2019 zostaną przyznane nagrody pieniężne o całkowitej wysokości 30 000 USD. Wszyscy laureaci otrzymają także smartfony OPPO Reno 10x Zoom i indywidualnie opracowane warsztaty w ramach Programu Rozwoju Talentów OPPO, aby dodatkowo wspomóc fotograficzną kreatywność. Zwycięzcom wiedzy i wskazówek w całym spektrum wiedzy (od konceptualizacji po wykonywanie zdjęć) udzielać będą światowej klasy fotografowie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie seebeyond.oppo.com.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News