Rusza FreeFormFestival !

FreeFormFestival na stałe wpisał się w kalendarz imprez artystycznych w Warszawie i jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w stolicy. Już dziś startuje jubileuszowa 10. edycja festiwalu, który od samego początku prezentuje swej publiczności muzykę nowoczesną i niezależną najwyższych lotów.

Na festiwalu zagrali dotychczas m.in. : The Streets, Azealia Banks, Woodkid, The Bloody Beetroots, Ladytron, Parov Stelar, czy Robyn (żeby wymienić tylko artystów najbardziej znanych), w tym roku również nie zabraknie znanych nazwisk.

Już dziś usłyszymy w Soho m.in. Moderat – niemiecki kolektyw elektroniczny, powstały w 2002 roku, który da jeden z ostatnich tegorocznych koncertów czy Jona Hopkinsa – brytyjskiego DJ-a na jedynym, ekskluzywnym występie w tym roku! Prócz tego zobaczymy także Gorgon City, polską wokalistkę Kari, austriackie trio elektrorniczne, czyli HVOB, duet XXANAXX nazywany nadzieją polskiego electro, a na dokładkę coś dla miłośników żywego dubstepu – DJ-ski set duetu Modstep.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Sobota należała będzie do Trentemøllera – jednego z najpopularniejszych duńskich artystów sceny klubowej, doskonale znanego fanom muzyki elektronicznej na całym świecie. Jego produkcje wymykają się konwencjom gatunku i coraz bardziej skłaniają się ku transowym brzmieniom bliższym muzyce rockowej. Prócz Duńczyka usłyszymy chłopaków z Klaxons, indie-rockowej kapeli na ich pierwszym koncercie w Polsce. Jamie Reynolds, James Righton, Simon Taylor-Davis i Steffan Halperin, łączą mocniejsze brzmienie z muzyką elektroniczną, a na koncercie w Warszawie zagrają kawałki z najnowszego, trzeciego albumu. Oprócz wymienionych wykonawców usłyszymy także: DJ Koze – bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci niemieckiej sceny elektronicznej, DJ set Brytyjczyków z Sigmy (odpowiedzialnych za kawałek ,,Nobody to love”, a także legendarny, polski duet Skalpel, Rubber Dots oraz Kelego, znanego z zespołu Block Party.

Słowem, w ten weekend nie może Was zabraknąć w Soho!

 

ff

woodkid

free

 

 

 

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Zdjęcia | www.freeformfestival.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News