Categories: artdesignwydarzenia

Rusza 8. edycja Targów Rzeczy Ładnych

Lubicie design i nieustannie zachwycacie się ładnymi rzeczami? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na powyższe pytanie, to już wiecie, co robić 3 i 4 grudnia. Najwyższa pora wybrać się na Targi Rzeczy Ładnych!

Książki w przepięknych okładkach, oryginalne meble, plakaty wyróżniające się na tle innych czy akcesoria i zabawki, którym bliżej do dzieł sztuki niż do zwykłych przedmiotów. Szukacie inspiracji, chcecie odświeżyć wygląd swojego mieszkania lub znaleźć gwiazdkowe prezenty dla swojej rodziny? W pierwszy weekend grudnia znajdziecie to wszystko w wyjątkowym miejscu, a mianowicie w kamienicy Raczyńskich, która przez dwa dni gościć będzie w swojej przestrzeni Targi Rzeczy Ładnych.

Targi designu co roku przyciągają wielu kupujących jak i wystawców. Na tegorocznej edycji pojawi się 180 polskich marek, projektantów i sklepów, którzy pokażą, że rodzimy design trzyma światowy poziom i oferuje wszystko to, co jest najnowsze i najlepsze. W kamienicy Raczyńskich będziemy mogli zobaczyć stałych bywalców jak i 80 debiutantów.

Chcecie zmienić wystrój swojego mieszkania? Nie ma problemu. W tym roku znajdziecie ogromny wybór oryginalnych nowoczesnych mebli, ale znajdzie się również coś dla miłośników stylu retro. Jak zwykle będzie duży wybór plakatów i ilustracji, ceramiki i porcelany. Jednak Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko same zakupy. Całe wydarzenie zostanie dopełnione różnego rodzaju wystawami oraz przeglądem filmowym, którego organizatorzy zabiorą nas w świat architektury i designu, gwarantując tym samym niezapomnianą wycieczkę po dobrym projektowaniu.

Impreza odbędzie się 3-4 grudnia o godzinie 11-19 w Kamienicy Raczyńskich przy Placu Małachowskiego 2, a wstęp na nią wynosi 5 zł (7zł w cenie z nowym magazynem Cztery Kąty). Kino Rzeczy Ładnych będzie trwało zaś aż cztery dni w Kinotece i Iluzjonie.

Widzimy się na miejscu!

Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

View Comments

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago