Rusza 8. edycja Targów Rzeczy Ładnych

Ludzie na targach rzeczy ładnych

Lubicie design i nieustannie zachwycacie się ładnymi rzeczami? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na powyższe pytanie, to już wiecie, co robić 3 i 4 grudnia. Najwyższa pora wybrać się na Targi Rzeczy Ładnych!

Książki w przepięknych okładkach, oryginalne meble, plakaty wyróżniające się na tle innych czy akcesoria i zabawki, którym bliżej do dzieł sztuki niż do zwykłych przedmiotów. Szukacie inspiracji, chcecie odświeżyć wygląd swojego mieszkania lub znaleźć gwiazdkowe prezenty dla swojej rodziny? W pierwszy weekend grudnia znajdziecie to wszystko w wyjątkowym miejscu, a mianowicie w kamienicy Raczyńskich, która przez dwa dni gościć będzie w swojej przestrzeni Targi Rzeczy Ładnych.

Targi designu co roku przyciągają wielu kupujących jak i wystawców. Na tegorocznej edycji pojawi się 180 polskich marek, projektantów i sklepów, którzy pokażą, że rodzimy design trzyma światowy poziom i oferuje wszystko to, co jest najnowsze i najlepsze. W kamienicy Raczyńskich będziemy mogli zobaczyć stałych bywalców jak i 80 debiutantów.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Plakat targi rzeczy ladnych HIRO

Chcecie zmienić wystrój swojego mieszkania? Nie ma problemu. W tym roku znajdziecie ogromny wybór oryginalnych nowoczesnych mebli, ale znajdzie się również coś dla miłośników stylu retro. Jak zwykle będzie duży wybór plakatów i ilustracji, ceramiki i porcelany. Jednak Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko same zakupy. Całe wydarzenie zostanie dopełnione różnego rodzaju wystawami oraz przeglądem filmowym, którego organizatorzy zabiorą nas w świat architektury i designu, gwarantując tym samym niezapomnianą wycieczkę po dobrym projektowaniu.

Impreza odbędzie się 3-4 grudnia o godzinie 11-19 w Kamienicy Raczyńskich przy Placu Małachowskiego 2, a wstęp na nią wynosi 5 zł (7zł w cenie z nowym magazynem Cztery Kąty). Kino Rzeczy Ładnych będzie trwało zaś aż cztery dni w Kinotece i Iluzjonie.

Widzimy się na miejscu!

Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News