Strona główna trendy gadżety Różowa, nadmuchiwana trumna: plażowy must-have dla tych, którzy mają już dość

Różowa, nadmuchiwana trumna: plażowy must-have dla tych, którzy mają już dość

Różowa nadmuchiwana trumna

Lato, plaża, znajomi – wszystko idealnie, pod warunkiem, że macie siłę na kolejny dzień imprezowania. A co zrobić, jeśli jedyne, na co macie ochotę to uciec od wszystkiego i wszystkich? Nadmuchajcie różową trumnę i spokojnie dryfujcie po morzu!

Nadmuchiwana trumna w kolorze, który można określić mianem millenial-pink, przychodzi w zestawie z pokrywą, tak, aby nikt już nie zakłócał Waszego letniego relaksu. Zapytacie: kto wpadł na taki pomysł? Kanadyjski projektant Andrew Greenbaum i Ian Felton. Razem z Ianem wpadliśmy na ten pomysł już jakieś trzy lata temu. Jednak dopiero teraz znalazłem kogoś, kto mógł stworzyć dla mnie sampel tego, co miałem w głowie… no i stało się. Wyszło chyba całkiem zabawnie – mówi Greenbaum.

Wiemy, że jeszcze niedawno wszyscy ekscytowaliśmy się pływającymi pontonami w kształcie jednorożców, flamingów i tym podobnych, ale cóż – ten projekt zdecydowanie bije na głowę wszystkie inne magiczne stworzenia, dlatego wchodźcie tutaj i wesprzyjcie pomysł na kickstarterze, a już niedługo nadmuchiwana trumna może być Wasza!

Różowa nadmuchiwana trumna

Komentarze
5/5 - (2 votes)