ROWELOVE

 

rowelove505-01

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Już w sobotę odbędzie się trzecia impreza z cyklu ROWELOVE organizowana wspólnie przez Warszawę Powiśle i Asphalt Bikes.

Tym razem coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy wycieczek rowerowych, jak i naszej pięknej stolicy. Zapraszamy na tour do najbardziej nieodkrytego miejsca w Warszawie! Poznajcie razem z nami tajemnicę tego miasta. Startujemy o 16:00.

Jak zawsze, każdy, kto wpadnie do Warszawy Powiśle na dwóch kółkach, będzie mógł skorzystać z serwisu rowerowego zapewnionego przez chłopaków z Asphalt Bikes. Serwis rusza w południe.

Wieczorem, po całym dniu rowerowych atrakcji, wyluzujemy na after party. Tym razem zagra dla nas INVENT!

INVENT (U Know Me Records / LizzyPop):
Producent, DJ i turntablista. Autor bardzo dobrze przyjętej ,,Hey You” EP, na której udzielił się sam KRS-One, Azari & III oraz połowa duetu TNGHT ­ Lunice, collabo z Gazellą ­ “White Cube”, czy epki dla labelu The Very Polish Cut­Outs. Ponadto jest on także absolwentem Burn Studios na Ibizie, w swoim dorobku posiada również oficjalne remixy dla Teielte, Out Of Tune, czy Zebry oraz wiele podcastów.

Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick ­mixing. Sety Inventa są połączeniem new beats, muzyki klubowej, hip hopu, a także disco. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open’er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz za granicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza).

 

rowelowe cover FB

 

Więcej info znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Rowelove Tour – Miejsca Nieznane

28 czerwca, godz. 12:00 (start serwisu), godz. 16:00 (początek touru)

Warszawa Powiśle 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News