Rosyjski duchowny chciał zostać influencerem. Buty Gucci, walizka LV

Ksiądz w butach Gucci

Życie duchownego nie jest usłane różami. Z naszego kraju znamy przypadki ofiarowania księdzu luksusowego samochodu przez bezdomnego (który niestety zmarł), a w Rosji… zobaczcie sami.

Jeden z księży Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, Vyacheslav Baskakov postanowił spróbować swoich sił na Instagramie. Przecież ksiądz to też człowiek, a kariera influencera jest otwarta dla każdego. Duchowny opublikował na swoim koncie kilka zdjęć, przedstawiających jego sceny z życia codziennego – zakupy w butiku LV, klapki Gucci, takie tam – zwykłe rzeczy.

Zobacz również: Romantyzm w Rosji: 20 najgorszych zdjęć ślubnych

Niestety, jak to w internecie, ludzie bywają okrutni i szybko zaczęli rozliczać księdza z jego niekoniecznie skromnych dóbr materialnych. Duchowny szybko usunął konto na Instagramie, jednak co w internecie się pojawiło, to z internetu tak szybko nie zniknie – czego dowodem są poniższe zrzuty ekranu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ale kto wie… może to też był prezent od bezdomnego?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News