Romy Mars, córka Sofii Coppoli, prezentuje pierwsze piosenki!

Romy Mars, córka Sofii Coppoli, prezentuje pierwsze piosenki!
fot. Craig McDean, źródło zdjęcia: https://www.wmagazine.com/culture/romy-mars-music-interview

22 maja 2024 roku Sofia Coppola udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córki, Romy Mars, która opublikowała swoje pierwsze piosenki. Jak brzmi muzyka Romy i komu się spodoba? Posłuchajcie „Stuck Up / From The Distance” i przeczytajcie poniższy tekst!

Romy Mars wkracza w świat popu

romy mars
źródło zdjęcia: https://open.spotify.com/artist/6cJxlOHcaXLNUUKYkSecTd

Romy Mars to siedemnastoletnia córka reżyserki Sofii Coppoli („Przekleństwa niewinności”, „Priscilla”) i wokalisty Phoenix („Wolfgang Amadeus Phoenix”, „United”), Thomasa Marsa. Właśnie udzieliła swojego pierwszego wywiadu dla W Magazine, z którego dowiadujemy się kiedy zaczęła pisać teksty, jak widzi swoje kawałki i kto je produkuje.

Zaczęłam, gdy miałam 12 lat. Nie miałam wtedy dużego doświadczenia życiowego, ale słuchałam muzyki i studiowałam o czym piszą inni ludzie. Chciałabym, aby inni widzieli moje piosenki jakby byli w małych filmach. Pisałam test i myślałam o tekstach. Raz napisałam na środku testu „My floor can’t feel your clothes”. Nie jestem pewna, czy nauczyciel zrozumiał dlaczego to tam było.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Gdy Romy miała piętnaście lat kiedy zdecydowała, że chce na poważnie zająć się muzyką. W ubiegłym miesiącu opublikowała swoje dwie pierwsze autorskie piosenki, za których produkcję odpowiada Claud („Super Monster”, „Sideline Star”). Romy i Claud wspólnie pracują na muzyką w studio w Brooknylnie od roku.

Szukałxm (Claud używa zaimków they/them) kogoś, komu mógłbxm coś wyprodukować i Romy szukała bezpiecznej osoby, które mogła pokazać piosenki. Kiedy usłyszałxm je po raz pierwszy przypomniały mi się moje notatki głosowe, gdy miałxm 15 lat. To co robi Romy to według mnie pop konfesyjny. Jest prawdziwą songwriterką – jest szybka. Powie „To cztery piosenki, które napisałam przez ostatnie dwa tygodnie” i będą dobre. Urodziła się by opowiadać historie.

Źródła cytatów: W Magazine

Komu spodoba się muzyka Romy Mars?

Piosenki Romy Mars z pewnością polubią osoby, które słuchają bedroom popu, indie popu oraz sad girl popu, a fani wykonawców takich jak Clairo, Claud, girlpuppy, Samia, shelly i soccer mommy będą zapętlać „Stuck Up / From The Distance” w oczekiwaniu na kolejne single.

Myślę również, że obie piosenki przypadną do gustu wielbicielom filmów Sofii Coppoli, a zwłaszcza „Przekleństw niewinności” i „Somewhere. Między miejscami”. Kto wie, być może za kilka lat usłyszymy utwory Romy w filmach Sofii?

Tekst: Matylda Motyl

Zobacz też: Filmy 2024 roku – kalendarz premier

Filmy 2024 roku – kalendarz premier

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News