Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów

Dwa zdjęcia ludzi. którzy w wyniku przeróbki, wyglądają jak kartony

Osoba korzystająca z Photoshopa ma w swoich rękach narzędzie, które może zmienić wszystko, co zostało uwiecznione na fotografii. Racja?

Tak, Pam Dave Zaring chciała zrobić sobie i swojej rodzinie profesjonalną sesję fotograficzną. Zatrudniła fotografa, zapłaciła 250 dolarów i dostała... no właśnie. Mówi się, że z rodziną wychodzi się najlepiej na fotografii, ale te zdjęcia zdecydowanie zrywają z tym powiedzeniem.

Ok. This is NOT a joke. We paid a photographer, who claimed to be a professional, $2-250 for a family photo shoot. …

Opublikowany przez Pam Dave Zaring Piątek, 12 stycznia 2018

To NIE JEST żart, zapłaciliśmy fotografowi, który twierdził, że jest profesjonalistą, 250 dolarów za tę sesję. I otrzymaliśmy TO, co widzicie. Fotografka powiedziała, że źle padał cień, bo dzień był zbyt słoneczny i chciała je poprawić. Przyznała, że nikt jej nie uczył obsługi PSP – pisze Pam w poście na Facebooku.

Zobacz także: Renesansowe rzeźby we „współczesnych” pozach

Internauci, przerażeni i zachwyceni nieudolnością retuszu już proszę o tutorial, który pokaże jak zrobić kartonowe wersje siebie. I faktycznie, znalazł się śmiałek, który nagrał takowe wideo. Pod wideo z kolei, znajdziecie pozostałe efekty obróbki…

9 2 Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów 10 1 Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów 11 1 Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów 12 2 Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów 7 3 Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów 8 2 Jak z rodzinnej sesji powstał najgorszy retusz wszechczasów

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News