Robert Pattinson twarzą jesiennej kolekcji Diora

czarno-białe zdjęcie aktora w płaszczu

Robert Pattinson przedłużył kontrakt z francuską marką Dior, zostając twarzą jesiennej kolekcji. To nie pierwsza współpraca Pattinsona z tą cenioną marką. Wcześniej reklamował perfumy Diora, a teraz możemy podziwiać go w sesji promującej kolekcję ubraniową. Zdjęcia wykonał Karl Lagerfeld, co dodaje kampanii dodatkowego uroku i sprawia, że wyczekujemy efektów z jeszcze większą niecierpliwością.

Kolekcja ta została zaprojektowana przez Krisa Van Assche’a i jest drugą kampanią Roberta w czasie ostatnich kilku miesięcy. W grudniu pojawił się w reklamie zapachu Dior Homme. Do obecnej kampanii marka rozważała przypisanie którejś z tych osób: James Marsden, Orlando Bloom, John Legend czy A$AP Rocky. Ostatecznie padło na Roberta Pattinsona, który tym samym został pierwszym celebrytą reklamującym linię Diora, jeśli chodzi o kolekcję męską. Występuje on na czarno białych fotografiach i pojawia się w awiatorach. Z każdą taką kampanią Pattinson odchodzi powszechnie mu przypisanego wizerunku wampira. Na zdjęciach ma nienaganną fryzurę i perfekcyjnie wyprofilowane kości policzkowe. Sami zobaczcie.


Efektem pracy Karla Lagerfelda z Robertem są póki co jedynie dwa zdjęcia. Oficjalnie kampanię będzie można ujrzeć z dniem 1 kwietnia.

karl lagerfeld fotografuje roberta pattinsona dla Diora HIRO robert pattinson w kampanii diora robert pattinson w okularach

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News