Reżyser filmu „Call Me by Your Name” stworzył remake horroru z lat 70.

W sieci pojawił się pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej do horroru Suspiria. Twórcą utworu jest wokalista zespołu Radiohead -Thom Yorke.

Z góry uprzedzam, jeśli nie jesteście dziś w najlepszym humorze, to przełóżcie słuchanie Suspirium na inny dzień. W poruszający utworze wokal Thoma Yorke’a miesza się z dźwiękami pianina oraz fletu. Artysta ogłosił na swoim Twitterze, że premiera całej ścieżki dźwiękowej Suspirii odbędzie się 26 października. Poza utworem oraz datą premiery w sieci pojawiła się informacja na temat serii imprez, na których będzie można usłyszeć pełen soundtrack filmu Luca Guadagnino.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Akcja horroru toczy się w Berlinie, w prestiżowej szkole baletowej, do której trafia amerykańska tancerka. Jej przyjazd wiąże się z serią przerażających incydentów, które mają miejsce na akademii. Premiera filmu odbyła się 1 września, a w Polsce film będzie dostępny od 2 listopada. W Suspirii występują m.in. Dakota Johnson, Tilda Swinton oraz Chloë Grace Moretz.

Tekst: Zuzanna Piontke

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News