Rewolucja w kuchni: cebula, która nie doprowadzi Cię do łez!

Mężczyzna płaczący nad cebulą

Dobra wiadomość dla miłośników gotowania! Powstaje nowa odmiana cebuli, która sprawi, że podczas pichcenia Twojej ulubionej potrawy nie rzucisz wszystkiego i nie uciekniesz z kuchni cały we łzach!

Przygotowanie posiłku powinno być przyjemnością! Znasz to uczucie, gdy wracasz do domu po ciężkim dniu, masz ochotę na własnoręczne przygotowanie swojego ulubionego dania, ale ostatnią rzeczą, jakiej chcesz to krojenie cebuli, której nieodłącznym elementem są łzy?

Czytaj również: Dlaczego miłość do czosnku objawia się smrodem?

Trzy dekady Amerykańskim naukowcom zajęło wynalezienie cebuli bez łez. Miłośnicy klasycznej wersji mogą być spokojni, smak udoskonalonego warzywa się nie zmieni, jedynie lotna substancja występująca w bulwach i nadająca jej ostry zapach zniknie i nie będzie już dłużej drażniła naszych zmysłów! Premiera nowej cebuli miała miejsce w październiku w Nowym Orleanie. My jesteśmy na TAK, a Wy?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


koszyk z roznymi rodzajami cebul

Tekst: Dominika Kowalewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News