Revive Festival: 13-godzinna przygoda z elektroniką już w sobotę!

Plakat Revive Festival

Jak to się mówi: od przybytku głowa nie boli. A już na pewno nie od przybytku dobrej elektroniki! A to zapewni Wam już w tę sobotę Revive Festival!

Kolektywy Revive i Subraum Records po raz drugi zapraszają do podróży po mrocznych i industrialnych zakamarkach pofabrycznej przestrzeni – Mała Warszawa. Partnerem wydarzenia jest Łomża Jasne Pełne.

https://www.instagram.com/p/BpG–r6ngaq/?taken-by=revive.v

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Revive Festival to 13 godzinna przygoda, której esencją jest surowe i alternatywne oblicze muzyki elektronicznej oraz towarzyszące wydarzenia artystyczne, takie jak nieme kino z muzyką na żywo (Why So Silent?) oraz wystawa sztuki (Revive Is Art) na terenie całego budynku, w którym odbywa się festiwal.

Cztery sceny Crave, Explore, Invent oraz Excite to szansa na unikatowe doznania oraz muzyczne odrodzenie.

[ytp_playlist source=”PLhFCHDmSDgK_yG484ZlXarfyXhf9HD_bv”]

Dotychczas ogłoszeni artyści: Paula Temple, Reeko, Takaaki Itoh, Codex Empire (live), Manni Dee, Parallx, Judas (live), Błażej Malinowski (live), Michał Jabłoński (hybrid set), Głós (live), Elad Magdasi, Hector Oaks, BYLLY, Rraph, Leon, Foxall, Deaf Can Dance, Kacpa & Raev, Zariush, Tom Palash, Aksamit, Solid, Jroth, RTMTS.

Jesienna edycja festiwalu to także wydarzenia towarzyszące. W piątek w klubie Jasna 1 odbędzie się kolejna odsłona cyklu Revive Is Acid, gdzie zagra Milton Bradley aka Alien Rain, natomiast w niedzielę po głównej części czyli Revive Festival 2018 w Mała Warszawa, zorganizowane zostanie wydarzenie Revive Is Over, gdzie zagrają m.in. Shlømo b2b AWB , a także Dtekk, znany wszystkim z działalności Technosoul, a także organizacji białostockiego festiwalu Up To Date.

https://www.instagram.com/p/Bo_X_QwHBnp/?taken-by=revive.v

Bilety są nadal dostępne i możecie je nabyć przez Biletomat, Going lub Resident Advisor. Śledźcie na bieżąco wydarzenia na Facebooku: Revive Festival 2018 <autumn>

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News