Retro Glory: Wrangler powraca do barwnych lat 70. ?

Chłopak ubrany w kurtkę jeansową i dziewczyna w szortach i białej koszulce idą po skalisto-piaskowym terenie

W tym roku Wrangler obchodzi swoje 70. urodziny. Kolekcja Retro Glory, na jesień 2017 jest jedną z kilku wyjątkowych propozycji, które marka Wrangler przygotowała z okazji swojego Jubileuszu. A tymczasem, dajcie się porwać magii lat 70. najnowszej kolekcji!

Barwne lata siedemdziesiąte – dekada, w której Wrangler zasłynął w roli ikony odzieży denimowej, z powodzeniem utrzymując swoją pozycję aż do dzisiaj.

Co znajdziemy w kolekcji Retro Glory? Niezliczone pokłady pozytywnej energii i młodzieńczości. Wszystkie elementy kolekcji zostały zaprojektowane z uwzględnieniem charakterystycznej dla tamtych lat estetyk marki Wrangler: nasycony, ciemnogranatowy denim oraz wersja heavy stone wash o wyraźnym, mocnym spraniu, jak również odważna paleta żywych kolorów i niezwykle popularny w latach 70. motyw tęczy.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Lata 70. to między innymi czas wielkiego optymizmu i zabawy, którą symbolizuje zaproponowany przez nas motyw tęczy – mówi Sean Gormley, dyrektor artystyczny marki.

Chłopak w szarej bluzie, dziewczyna w kręconych włosach i dziewczyna w blond włosach z biało-czerwoną koszulką z napisem Wrangler

W kolekcji damskiej znalazły się kolorowe t-shirty z nadrukiem tęczy, pasiaste dzwony nad kostkę oraz ubrania, które świetnie sprawdzą się podczas festiwali – szorty w stylu pin-up, dżinsowe spódniczki z surowym, postrzępionym brzegiem oraz proste dżinsy w iście tęczowej palecie kolorów.

Dla mężczyzn Wrangler przygotował t-shirty i bluzy z tęczą, westernowe koszule, wąskie dżinsy ze zwężaną nogawką w żywych kolorach oraz wycierane dżinsy o surowym wyglądzie z rozdarciami. Koniec gadania, najlepiej będzie, jak zobaczycie te retro-perełki na własne oczy!

Chłopak i trzy dziewczyny w białych koszulkach z tęczowym napisem Wrangler Czarnoskóry chłopak trzymający dziewczynę obejmującą go nogami, ubraną w jeansy Dziewczyna w dopasowej kurtce jeansowej i jeansach z wyoskim stanem, obok chłopak w jasnych jeansach i kamizelce, dalej całująca się para: ona ubrana w żółty komplet, on na biało Dziewczyna ubrana w jeansową koszulę, szorty i kozaki leży oparta na chłopaku w jeansowej stylizacji, za nimi dziewczyna z afro w białej koszulce, dalej chłopak i dziewczyna ubrani w jeans Cztery pary pośladków ubrane w spodnie Wrangler

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News