Reprezentanci elektronicznej wytwórni w tę sobotę na Smolnej: Lobster Theremin 5 Years

Logo lobster terehim

W najbliższą sobotę, 10 lutego 2018 do Warszawy przyjadą reprezentanci jednej z najciekawszych wytwórni w muzyce elektronicznej, czyli Lobster Theremin. Dj Seinfeld, Asquith, Route 8 i nthng wystąpią w klubie Smolna.

Londyn to jedna ze stolic światowej sceny muzyki elektronicznej już od wielu lat – stało się tak za sprawą nie tylko odbywających się tam wydarzeń czy artystów tworzących w tym mieście, ale również m.in. dzięki wyróżniającym się wytwórniom. Jedną z nich jest Lobster Theremin, które działa od pięciu lat i prezentuje światu szerokie spektrum nurtów elektroniki – od brzmień house, po muzykę bassową, electro i różne odmiany techno.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W tym roku wypada 5. rocznica powstania Lobster Theremin i z okazji tych właśnie urodzin w warszawskim klubie Smolna odbędzie się specjalny showcase wytwórni z udziałem czwórki jej reprezentantów – na czele z właścicielem, Jimmym Asquithem. Poza nim, na głównej scenie wystąpią: DJ Seinfeld, Route 8 i nthng, a także Eltron, czyli jeden z rezydentów Smolnej.

Z kolei na Patio można będzie usłyszeć również innych polskich artystów – wśród nich będą m.in. Deas, Sincz i Seb Skalski. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 lutego i rozpocznie się o godz. 23:30. Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie TUTAJ.

Plakat promujący imprezę na Smolnej

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News