Release nowej płyty Małolata w Pomost 511

Małolat wypuścił nową płytę i dlatego dziś w Pomost 511 będzie prawdziwy ogień. Trzeba to przesłuchać, trzeba wznieść za to toast. Specjalnie dla was zagrają Dubsknit, Wasabi i KokaFellaz. Pikantny nadwiślański świt pod szyldem Beatkultury. Gotowi?

Cykl Beatkultura to wyselekcjonowane brzmienia polskich uznanych DJ-ów, młodych talentów & gości specjalnych z Polski i zagranicy. Tym razem, z okazji premiery płyty “Więcej” Małolata, skład dość specjalny. Kto taki?

11107742_761141117335711_2884357721646663680_n

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


DUBSKNIT – współproducent płyty Małolata “Więcej”. Jako jeden z nielicznych w tym kraju, jest znawcą języka, który służy uzyskiwaniu pożądanego gatunku muzycznego. Jest niezwykle skromny, choć nie ulega wątpliwości, iż śmiało mógłby skonstruować dobrą płytę, posługując się tylko dźwiękami kawałków żywności, figur geometrycznych i śladów zwierzęcych. Ci, którzy znają jego twórczość, wiedzą, iż potrafi skomponować niemalże wszystko…

WASABI – czyli Invent i Mian tworzą zwariowany, retrofuturystyczny świat zainspirowany krajem kwitnącej wiśni, który dostarcza doznań zbliżonych do smaku wasabi: przyjemnie pikantnych.

Oraz KokaFellaz, czyli Eklektik Selektah, Homer, Panda.

Doskonała selekcja, fenomenalni goście & pierwszorzędna miejscówka. Już piąte, 29 maja, o 21:00 w klubie Pomost 511. Dołącz do wydarzenia tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News