Reklama

Nasi klienci

HIRO istnieje od 2001 roku. Do 2017 roku wydawaliśmy magazyn drukowany. Obecnie koncentrujemy się na portalu HIRO. Tworząc treści dla wymagających odbiorców wiemy jak do nich dotrzeć również z informacją o produktach. Realizujemy kampanie zintegrowane łączące takie elementy jak: reklama na stronie HIRO, artykuły PR, kampanie social media. HIRO to także grupa zaprzyjaźnionych influencerów. Pomagamy wybrać najlepszych ludzi, realizujących swoje pasje i cieszących się prawdziwym zainteresowaniem w sieci.

Współpracowaliśmy z większością najlepszych marek światowych i polskich. Poniższa lista zawiera tylko część naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • HIRO.pl – display
  • HIRO.pl – artykuły partnerskie
  • INFLUENCERZY
  • KAMPANIE ZINTEGROWANE

Kontakt: reklama@hiro.pl ASAP telefon 696 873 648

HIRO.pl

Portal HIRO.pl realizuje kampanie display najlepszych marek, np: Netflix, Levi’s, Coca-Cola, Adidas, VISA, Samsung i wiele innych. Umożliwiamy zastosowanie wszelkich nowoczesnych, prestiżowych formatów reklamowych. Wyróżnia nas szacunek do odbiorcy i przejrzysta treść oraz całkowity brak inwazyjnych reklam. Dzięki temu twoja reklama dotrze do odbiorców na desktopie i mobilu i będzie dobrze odebrana. Publikujemy artykuły sponsorowane z możliwością promocji na stronie głównej, w kategoriach i na całym serwisie. Promujemy artykuły w social mediach: Instagram, Facebook, Twitter, TikTok. Współpracujemy z klientami przy tworzeniu kampanii sponsorowanych na Fb i IG.

Docieramy średnio do 350 tys. odbiorców miesięcznie. (strona i social media)

Influencerzy HIRO

Wybieramy najciekawszych ludzi polskiego Instagrama. Kierujemy się tym, czy warto się na kimś wzorować. Cyfry są dla nas ważne, ale jaramy się głównie ludźmi. Dzisiaj nasza grupa influencerów ma łącznie ponad 3,5 mln obserwujących. Są z nami gwiazdy okładek HIRO i ludzie skupiający na sobie uwagę młodych: Julia Wieniawa, Ola Nowak, Nadia Długosz, Osi Ugonoh, Radek Pestka, Adam Boguta, Ola Żuraw, Nina Kozieradzka, Mateusz Holak i wielu innych w tym także muzycy, DJ’e, aktorzy, fotografowie, skejci, instagramerzy oraz zajawkowicze reprezentujący różne twórcze środowiska. Ostatnio realizowaliśmy projekty dla: Asusa, LG, Wranglera, MINI.

Kampanie zintegrowane

Projekty zintegrowane łączą Influencerów, HIRO, produkcję sesji zdjęciowych i materiałów video, działania w social mediach: Facebook, Instagram, Youtube, Tik Tok.

OFERTA HIRO

Znajdziesz tu najczęściej spotykane formaty reklamowe, ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Strona główna

1. Slider 1070 x 580 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

2. Video slider 1070×580 px | format mp4 (do 300kB) lub embed Youtube lub Vimeo

3. Tapeta środek 1070px (brzeg dowolny) .jpg .jpeg .png waga: 150kB | Możliwe na stronie głównej oraz na stronach kategorii

4. Screening baner 1070×300 + tapeta środek 1070px (brzeg dowolny) .swf .jpg. .png .jpeg (waga baner:80kB, waga tapeta do 150 kB) | Możliwe na stronie głównej oraz na stronach kategorii

5. Box w pierwszym rzędzie 355×220 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

6. Box contentowy 325×440 px | .jpg .jpeg .png waga: 150kB

7. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

8. Box w sliderze kategorii 740x485px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

9. Box sidebar 300x250px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

10. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

Strona artykułu

11. Box sidebar 300x250px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

12. Baner rozdzielający 1070×200 px | .swf .jpg. .png .jpeg waga:150 kB

13. Artykuł sponsorowany. Piszemy językiem naszych odbiorów. Wiemy jak zainteresować naszych odbiorców Twoim produktem. Copy/paste odpada.

14. Kojarzenie marki z influencerami. Najważniejsi są ludzie. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze osoby, cieszące się prawdziwym zaufaniem, a nie ilością lajków ze wsi.

15. Sesja zdjęciowa. Potrafimy dostosować środki produkcyjne do Twoich możliwości. Wiemy gdzie, z kim i kogo fotografować. Studio, super modelka, produkcja…

Hel, wakacje, klimat…

16. Publikacje w mediach społecznościowych. Każdy chciałby miliony lajków, ale zacznijmy od tego jaki masz cel i do kogo chcesz dotrzeć. Powiemy Ci jak, za ile i z czyją pomocą to osiągnąć.

17. Pozyskiwanie Leadów + ustawienie akcji. Napisz, napisz. Tu jest wiele pomysłów na wykorzystanie Twoich i naszych możliwości!

18. Konkursy. Wiemy jak zaprojektować konkurs, żeby cieszył się powodzeniem.

Nawet drogie nagrody nie robią roboty. Ważny jest pomysł: komunikacja, visual, mechanizm Call To Action, regulamin i kilka innych rzeczy.

19. Recenzje / Testy produktów. Testujemy rzeczy, na których się znamy. Nie zanudzamy szczegółami technicznymi, bo w dzisiejszym świecie liczy się przede wszystkim wartość użytkowa produktów. Koncentrujemy się na User Experience, prawdziwych, użytecznych cechach produktów.

20. Reklama w Playliście. Możemy umieścić Twój film reklamowy w naszej cyklicznej playliście odtwarzanej automatycznie z Youtuba. Proste. Skuteczne. Tylko fajne filmy!

21. Maililng. Otwarcia 11,2% Kliknięcia 0,9%. Będziesz zadowolony;)

Kontakt:

reklama@hiro.pl

Linkujemy się z najlepszymi!