Randkowanie z gwiazdą? Dzięki tej aplikacji jest to (prawie) możliwe

Blondwłosa dziewczyna i obok chłopak przebrany za nią

Marzyłeś zawsze, żeby umawiać się z tą gwiazdą, która tak bardzo Ci się podoba? Zawsze chciałaś, żeby Twój ulubiony aktor zakochał się w Tobie bez pamięci? Nowa aplikacja teraz Ci to umożliwi. No prawie.

Alikacja Dating.ai skanuje twarz wybranej gwiazdy, byłego partnera, lub nawet Twoją, jeśli chcesz umawiać się z kimś, kto wygląda jak Ty, i dopasowuje ją do użytkowników Tindera, Match, Plenty of Fish oraz innych aplikacji randkowych.

Rezultaty są trochę przerażające. Rozpoznawanie twarzy działa zaskakująco dobrze, niektórzy co prawda na pierwszy rzut oka wcale nie wyglądają jak wskazani celebryci, jednak nie można również zarzucić, że zupełnie się różnią.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co prawda kłóci się to z polityką prywatności aplikacji, z którymi Dating.ai współpracuje, ale z drugiej strony, jeśli jesteś singlem, to chcesz zostać znaleziony.

A Ty, której gwiazdy poszukujesz?

Dwa screeny z randkowej aplikacji, po lewej stronie do wybory wiele twarzy celebrytów. Twarze umieszczone są w małych okręgach, w rzędach. Po prawej srnie wybrana twarz czarnoskórej lebrytki, pod spodem dopasowane twarze ludzi, wypikselowane.

Tekst: Kate Bee

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News